امروز: پنج شنبه 25 مهر 1398 برابر با 17 اکتبر 2019

آخرین خبرها

بیمارستان امداد و نجات جنوب شهر مشهدنیازمند اعتباربخشی

  • جمعه, 31 خرداد 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
 بیمارستان امداد و نجات جنوب شهر مشهدنیازمند اعتباربخشی بیمارستان امداد و نجات جنوب شهر مشهدنیازمند اعتباربخشی mashhadomran.ir

 به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، علی رحیمی، مدیر نظارت بر طرحهای عمرانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد پروژه بیمارستان امداد و نجات جنوب مشهد در نشست خبری و بازدید خبرنگاران از محل گفت: بیمارستان امداد و نجات در سال۸۸ با پیش بینی اولیه برخورداری از ۱۰۰تخت آغاز شد، اما به دلیل برخی مشکلات مالی ناشی از تحریم‌ها در سال۹۰ با ۱۵درصد پیشرفت فیزیکی متوقف شد.


وی با بیان اینکه سال گذشته پس از مکاتبه با دفتر مقام معظم رهبری در ردیف طرحهای لازم الاجرا قرار گرفت و افزود : ادامه ساخت بیمارستان با فروش ۲۵۰میلیارد ریال اوراق قرضه و پیش بینی برخورداری از ۲۰۰تخت بیمارستانی از سر گرفته شد و هم اکنون بیش از ۱۸درصد پیشرفت فیزیکی دارد. 

وی خاطر نشان کرد: چنانچه اعتبارات مورد نیاز برای این پروژه تخصیص یابد پیش بینی می‌شود تا دو سال آینده به بهره برداری کامل برسد.

رحیمی افزود: با راه اندازی این بیمارستان، زنجیره برخورداری از امکانات مراکز درمان بیماران ترومایی (حوادث و ضربه‌های ناشی از آن) و نیز جراحی عروق برابر استانداردهای جهانی در چهار جهت کلانشهر مشهد برای سالانه ۳۰میلیون گردشگر و زائر و مجاور تکمیل می‌شود.

وی گفت : این بیمارستان با ۱۸هزار مترمربع زیر بنا علاوه بر تمرکز بر درمان بیماران تروما و جراحی عروق می‌تواند بخشی از نیازهای مراجعه کنندگان در جنوب مشهد به خدمات عمومی پزشکی را هم پوشش دهد.

 

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4022

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید