امروز: پنج شنبه 25 مهر 1398 برابر با 17 اکتبر 2019

آخرین خبرها

هوشنگ نژاد از سوی هیئت مدیره سپاد سکان هدایت این شرکت را بر عهده گرفت

  • شنبه, 01 تیر 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
  هوشنگ نژاد از سوی هیئت مدیره سپاد سکان هدایت این شرکت را بر عهده گرفت هوشنگ نژاد از سوی هیئت مدیره سپاد سکان هدایت این شرکت را بر عهده گرفت mashhadomran.ir

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، طی برگزاری نشستی با حضور اعضای محترم هیئت مدیره و مدیران بخش های مختلف، ضمن معرفی دکتر هوشنگ نژاد به عنوان مدیرعامل شرکت سپاد از زحمات  سعید حسین پور مدیرعامل پیشین و عضو هیئت مدیره این شرکت نیز قدردانی شد.

 علیرضا هوشنگ نژاد طی سخنانی در این نشست با اشاره به شخصیت های ارزنده ای که پیش از این مدیریت این مجموعه بزرگ ایثارگری را بر عهده داشتند، گفت: وظیفه داریم تا خیر و صلاح سهامدارانی که این مسئولیت را به ما سپرده اند را دراقدامات خود مد نظر داشته باشیم و برای رسیدن به اهداف متعالی آن بکوشیم.

وی افزود: طی سه دهه فعالیت به جایگاه مناسبی از اعتبار و توانمندی رسیده ایم و خدا را شاکریم که می توانیم از این ظرفیت ها در جهت رضای خداوند، خدمت به مردم و سهامداران محترم استفاده نماییم.

عضو هیئت مدیره شرکت سپاد با اشاره به خط مشی و رویکردهای ارزشمند این شرکت اظهار داشت: فلسفه وجودی مدیران در هر مجموعه اقتصادی وابسته به وجود سهامداران گرامی است که باید در راستای تحقق ارزش ها و خواسته های به حق، قانونی و مشروع آن ها کوشید.

وی همچنین بهبود فرایند های داخلی را با استفاده از برنامه راهبردی منسجم از جمله اقدامات آتی خود دانست و افزود: امیدوارم با کمک همه مدیران بتوانیم سازمانی برجسته برای دستیابی به اهداف متعالی شرکت بسازیم که دستیابی به آن مستلزم یک برنامه راهبردی با مزایای رقابتی در بازار پر تلاطم امروز است.

دکتر هوشنگ نژاد در ادامه با تاکید بر تحلیل درخواست های ذی نفعان، گفت: بخش بزرگی از ذی نفعان سپاد را سهامداران محترم تشکیل می دهند و باید ارزیابی مشخصی از نیازهای اساسی آنها داشته باشیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به انتخاب هیئت مدیره جدید توسط مجمع سپاد در ماه جاری اشاره کرد و بیان داشت: حضور آقایان مهندس دیمه کار و پورایران در جمع اعضای هیئت مدیره با توجه به سوابق و توانمندی های ایشان می تواند برکات زیادی را در روند رو به رشد سپاد به همراه داشته باشد.

وی همچنین با تقدیر از زحمات کلیه مدیران عامل گذشته از ابتدای تاسیس تا کنون، عنوان کرد: از اقدامات مجدانه و بی شائبه مهندس سعید حسین پور صمیمانه تشکر می کنم و قدردان زحمات ایشان هستیم.

لازم به ذکر است دکتر علیرضا هوشنگ نژاد از مدیران با سابقه استان تجارب ارزشمندی نظیر فعالیت در جهاد سازندگي و سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، فرماندار و شهردار در شهرهاي مختلف استان، مدیرعامل و رئیس هيات مديره شركت نمايشگاه هاي بين المللي خراسان و ده ها عنوان سوابق و مسئولیت های اجرایی دیگر را در کارنامه خود دارد.

منبع: روابط عمومی سپاد

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4024

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید