امروز: دوشنبه 23 تیر 1399 برابر با 13 جولای 2020

آخرین خبرها

سوت متروی گلبهار در چناران شنیده می شود

  • چهارشنبه, 26 تیر 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
سوت متروی گلبهار در چناران شنیده می شود سوت متروی گلبهار در چناران شنیده می شود mashhadomran.ir

در جلسه شورای عالی هماهنگی حمل و نقل ترافیک کشور که با حضور اعضای اصلی برگزار شد، طرح مطالعاتی امتداد متروی گلبهار به چناران تصویب رسید.


به گزارش  پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران ، در این جلسه که با موضوع بررسی روند اجرای متروی مشهد گلبهار-چناران برگزار شد، مشاور طرح مطالعات انجام شده در جهت امتداد مسیر را تشریح کرد.


هومن گریوانی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار در این جلسه با اشاره به اینکه در جهت عملیاتی شدن اجرای خط مترو گلبهار-چناران تاکنون پیگیری های زیادی انجام شده است ، افزود: طرح مطالعاتی اجرای مسیر مترو گلبهار-چناران در جهت توسعه حمل و نقل عمومی به شهر چناران خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه مطالعات انجام شده و بررسی های کارشناسی بعمل آمده، طول مسیر مترو 6 کیلومتر است که پس از اخذ مجوز در شورای حمل و نقل ترافیک استان خراسان رضوی امروز در شورای عالی همتای کشور بررسی و مورد تصویب قرار گرفت.

گریوانی با تقدیر از پیگیری های دکتر دهقان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در جهت اجرایی شدن متروی گلبهار-چناران، ابراز امیدواری کرد: با تصویب اجرای مسیر متروی گلبهار-چناران برنامه ریزی لازم برای تملک مسیر و همچنین اجرای ابنیه فنی طول مسیر به زودی انجام خواهد شد.

 

منبع:روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4100

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید