امروز: چهارشنبه 18 تیر 1399 برابر با 08 جولای 2020

با حضور معاون وزیر صنعت معدن و تجارت، انجام شد؛ افتتاح پروژه شبکه روشنایی شهرک صنعتی بجستان

  • چهارشنبه, 23 مرداد 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
 افتتاح پروژه شبکه روشنایی شهرک صنعتی بجستان افتتاح پروژه شبکه روشنایی شهرک صنعتی بجستان mashhadomran.ir

با حضور مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران، شبکه روشنایی شهرک صنعتی بجستان افتتاح و به بهره برداری رسید.


به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، محسن صالحی نیا در مراسم افتتاح این پروژه عمرانی، اظهار کرد : تجهیز و توسعه زیرساخت ها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی سراسر کشور در دستور کار تمامی شرکت های استانی قرار دارد تا ضمن کمک به راه اندازی واحد صنعتی، توسعه و اشتغال مولد را برای این مناطق مهیا کند.


وی افزود: یکی از برنامه های اصلی سازمان حمایت از سرمایه گذاری در مناطق کمتر توسعه یافته بوده لذا به شهرکها و نواحی صنعتی که در این مناطق هستند و یا جدید احداث می شوند توجه ویژه شده و مشوقات مختلف مانند قیمت حق انتفاع با درصد کم و اقساط طولانی و معافیت های مالیاتی بلند مدت داده می شود.


صالحی نیا ادامه داد: این پروژه عمرانی شامل احداث شبکه روشنایی به طول سه  کیلومتر و با هزینه ۲,۷۳۲ میلیون ریال  تأمین و انجام شده است.


معاون وزیر صنعت معدن و تجارت، عنوان کرد: با کمک های دولت پروژه های عمرانی متعددی اجرا و در حال احداث و بهره برداری است تا واحدهای صنعتی در حوزه زیرساخت دغدغه ای نداشته باشند.


رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران، خاطرنشان کرد: تمام برنامه ها و اقداماتی که در شهرکها و نواحی صنعتی سراسر کشورانجام شده در راستای رشد و توسعه واحدهای صنعتی است تا صاحبان صنایع بهترین بهره گیری را داشته باشند.

 

 

منبع: روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4158

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید