امروز: یکشنبه 30 شهریور 1399 برابر با 20 سبتامبر 2020

مدیر سازمان تعاون روستایی استان خراسان رضوی افتتاح و بهره برداری از ۶ پروژه در شبکه تعاون روستایی استان خراسان رضوی در هفته دولت

  • چهارشنبه, 30 مرداد 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
 افتتاح  و بهره برداری از ۶ پروژه مهم  در شبکه تعاون روستایی استان خراسان رضوی در هفته دولت افتتاح و بهره برداری از ۶ پروژه مهم در شبکه تعاون روستایی استان خراسان رضوی در هفته دولت mashhadomran.ir
 به گزارش  پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، محسن اسفندیاری، مدیر سازمان تعاون روستایی استانگفت :در هفته دولت ۶ پروژه مهم با اعتباری بالغ بر سه میلیارد تومان در شبکه تعاون روستایی استان به بهره برداری می رسد.
 
 وی گفت: این پروژه ها شامل افتتاحیه کارخانه خوراک دام شرکت تعاونی تولید فوشنجان شهرستان نیشابور ،مجتمع گلخانه داران وحدت تایباد و افتتاح از کارخانه بوجاری گندم در شهرستان تایباد و کارگاه تولیدی پوشاک که با تلاش و همت زنان کارآفرین روستای سبز شهرستان تایباد آماده شده است و به بهره برداری برسد.
 
اسفندیاری اضافه کرد :به منظور رفاه حال روستاییان دو فروشگاه تعاونی مصرف در شهرستان مشهد همچنین جایگاه پمپ گازوئیل تعاونی روستای وحدت در هفته دولت به بهره برداری می رسد.
 
 مدیر سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی گفت: مجموعه اعتبار هزینه شده برای این شش پروژه ۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان می باشد که نتیجه آن به اشتغال نزدیک به صد نفر خواهد انجامید.
 
 
 
منبع: روابط عمومی سازمان تعاون روستایی استان خراسان رضوی
منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4171

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید