امروز: یکشنبه 30 شهریور 1399 برابر با 20 سبتامبر 2020

همزمان با هفته دولت: آغاز عملیات اجرایی 2 هزار و 762 واحد مسکونی "طرح اقدام ملی مسکن" در شهر جدید گلبهار

  • یکشنبه, 03 شهریور 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
 آغاز عملیات اجرایی 2 هزار و 762 واحد مسکونی "طرح اقدام ملی مسکن" در شهر جدید گلبهار آغاز عملیات اجرایی 2 هزار و 762 واحد مسکونی "طرح اقدام ملی مسکن" در شهر جدید گلبهار mashhadomran.ir

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار گفت : همزمان با هفته دولت 2 هزار و 762 واحد مسکونی "طرح اقدام ملی مسکن" با حضور استاندار خراسان رضوی اجرایی می شود.


به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، هومن گریوانی مدیرعامل این شرکت با اشاره به اینکه اقدام ملی مسکن" مهم ترین طرح مسکن وزارت راه و شهرسازی همزمان با گرامیداشت هفته دولت طرح اجرا و احداث 2 هزار و 762 واحد مسکونی آغاز خواهد شد، افزود: این طرح با حضور مهندس رزم حسینی استاندار خراسان رضوی و مدیران استانی اجرایی می شود.


وی با بیان اینکه اجرای طرح اقدام ملی مسکن موجب تحول و رونق بخشی در حوزه مسکن می باشد، خاطرنشان کرد: در اجرای این مسکن ها که با مشارکت دولت و بخش خصوصی عملیاتی می شود ، کیفی سازی و استفاده از مصالح مرغوب بوم آورد مورد توجه قرار می گیرد.


مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار کیفی سازی و توجه به عرضه و تقاضای مسکن را سیاستی کلان در سرریز جمعیتی کلان شهرهای کشور دانست و تصریح کرد: قطعا این ظرفیت و فرصت مناسبی برای تولید و عرضه مسکن در گلبهار با توجه به افزایش روز افزون جمعیت محسوب می شود.


وی گفت: اجرای این طرح در شهرهای جدید کشور به ویژه شهر جدید گلبهار موجب ایجاد تعادل در تولید و عرضه و همچنین تقاضای مسکن شود.

 

گریوانی همچنین با بیان  اینکه 794 واحد مسکن مهر در هفته دولت به متقاضیان واگذار خواهد شد، اذعان کرد: با واگذاری این واحدها حدود 80 درصد واحدهای مسکونی شهر جدید گلبهار تکمیل و به متقاضیان واگذار شده است.


شایان ذکر است طرح اقدام ملی مسکن توسط رئیس جمهور به صورت ویدیو کنفرانس در چند شهر جدید کشور اجرا خواهد شد که شهر جدید گلبهار یکی از این شهرها می باشد.

 

منبع:زوابط عمومی شزکت عمران شهر جدید گلبهار

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4184

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید