امروز: یکشنبه 06 مهر 1399 برابر با 27 سبتامبر 2020

آخرین خبرها

نماینده مردم مشهد: شورای شهر مشهد نباید هزینه عوارض ساخت را افزایش دهد

  • شنبه, 06 مهر 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
نماینده مردم مشهد: شورای شهر مشهد نباید هزینه عوارض ساخت را افزایش دهد نماینده مردم مشهد: شورای شهر مشهد نباید هزینه عوارض ساخت را افزایش دهد mashhadomran.ir

نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهر مشهد دارای شرایط خاصی نسبت به سایر شهرهای کشور است، گفت: نباید مدیران شهری برای تامین هزینه های خود اقدام به افزایش هزینه عوارض ساخت و ساز کنند.

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، حجت الاسلام نصرالله پژمانفر در واکنش به تصمیم شورای شهر مشهد مبنی بر افزایش هزینه عوارض ساخت و ساز اظهار کرد: به طور قطع این افزایش هزینه ها تاثیر مثبتی بر فضای صنعت مسکن نمی‌گذارد زیرا هم اکنون نیز بسیاری از جوانام از خرید منزل قطع امید کرده اند.

وی افزود: موضوعاتی که پیرامون ساخت و ساز و هزینه عوارض ساختمانی وجود دارد، در سطح کشوری مطرح است؛ البته برخی از شهرها و محل ها مانند کلانشهر مشهد فضاهای متفاوتی دارند که باید با توجه به آن تصمیم گیری ها صورت بگیرد.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بنده در خصوص موضوع گران شدن هزینه عوارض ساخت با اعضای شورای شهر صحبت خواهم کرد تا از جهش مجدد قیمت مسکن در مشهد جلوگیری شود.

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4299

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید