امروز: شنبه 10 خرداد 1399 برابر با 30 می 2020

تفاهمنامه همکاری با موضوع آگروتوریسم(گردشگری کشاورزی) عملیاتی می شود

  • یکشنبه, 21 مهر 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
 تفاهمنامه همکاری با موضوع آگروتوریسم(گردشگری کشاورزی) عملیاتی می شود تفاهمنامه همکاری با موضوع آگروتوریسم(گردشگری کشاورزی) عملیاتی می شود mashhadomran.ir

قائم مقام و مدیر حوزه ریاست سازمان جهادکشاورزی استان گفت:تفاهمنامه همکاری با موضوع آگروتوریسم(گردشگری کشاورزی) عملیاتی می شود.

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، جواد اسماعیلی مدیر حوزه ریاست سازمان جهادکشاورزی استان گفت: بمنظور توسعه بخش کشاورزی با رویکرد گردشگری، تفاهمنامه‌ای با این موضوع فیمابین سازمان جهادکشاورزی خراسان رضوی و دانشگاه فردوسی مشهد منعقد و به مرحله اجرا درخواهد آمد که جلسات مقدماتی آن در سازمان و دانشگاه فردوسی برگزار شده است.

 مدیر حوزه ریاست سازمان جهادکشاورزی استان افزود: با توجه به توسعه صنعت توریسم و گردشگری در زمانهای اخیر، که خیلی از کشورها به آن روی آورده‌اند و اینکه موقعیتهای بسیار مناسبی در کشور ما بویژه در بخش کشاورزی وجود دارد، لذا بصورت تخصصی موضوع آگروتوریسم را در دستور کار قرار دادیم.


وی تصریح کرد: این اقدام با پیشنهاد و تاکید جناب آقای مهندس اورانی و هماهنگی که با ریاست محترم دانشگاه مشهد شده است دنبال می شود وبه نظر میرسد که برای اولین بار در سطح کشوربین دانشگاه و سازمان جهاد کشاورزی تفاهم نامه تنظیم می شودکه ان‌شاءا... پس از عملیاتی شدن آن، علاوه بر ایجاد اشتغال باعث رشد و توسعه بخش کشاورزی می شود.


این مقام مسول تاکید کرد: تورهای گردشگری با موضوع آگروتوریسم را بنا داریم در سه محور: تفریحی ،آموزشی‌ترویجی سرمایه‌گذاری سازماندهی کنیم .

 

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4358

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید