امروز: یکشنبه 30 شهریور 1399 برابر با 20 سبتامبر 2020

اقدام ملی مسکن یکی از پروژه های موفق شهرهای جدید است

  • پنج شنبه, 02 آبان 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
اقدام ملی مسکن یکی از پروژه های موفق شهرهای جدید است اقدام ملی مسکن یکی از پروژه های موفق شهرهای جدید است mashhadomran.ir

عضو هیأت مدیره شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید گفت: بستر مناسب برای اجرای طرح اقدام ملی در شهرهای جدید کشور فراهم است و یقینا این پروژه ها در شهرهای جدید موفق است.

 


به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، مهندس حسن روانفر امروز در آیین معرفی عضو جدید هیأت مدیره این شرکت که با حضور زارعی مدیرکل حراست شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید، هومن گریوانی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره و مدیران این شرکت برگزار شد، با اشاره به اینکه اعضای هیأت مدیره در تصمیم گیری و اتخاذ سیاست های شرکت نقش مهمی دارند، افزود: قطعا هیأت مدیره مکمل از تخصص ها و رشته های مختلف در راس امور در انجام فعالیت های خود بسیار موثر واقع می شوند.


وی خاطرنشان کرد: امروز نیز با توجه به اهمیت مترو برای شهر گلبهار و همچنین به منظور توسعه فعالیت های عمرانی رو بنایی و زیر بنایی عضو جدید هیأت مدیره که از پرسنل این شرکت بوده و فعالیت های مستمری داشته است معرفی می شود.


عضو هیأت مدیره شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه وزارت راه و شهرسازی و شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید پرچم دار اجرای طرح اقدام ملی یکی از پروژه های اساسی کشور هستند، اذعان کرد: در حال حاضر برنامه ریزی در جهت تعریف الگوهایی به منظور نام نویسی از متقاضیان و همچنین نحوه تامین منابع اجرای پروژه در دست تدوین است که هیأت مدیره شهرهای جدید در سطح کشور نیز در این تصمیم گیری پیشنهادات خود را ارائه کردند.


روانفر با  بیان به اینکه شرایط ثبت نام متقاضیان در اقدام ملی به زودی اعلام خواهد شد، ابراز امیدواری کرد: با توجه به اینکه اهتمام لازم از سوی هیأت مدیره شرکت های عمران در سراسر کشور در جهت اجرای هر چه بهتر این طرح وجود دارد، یقینا یکی از پروژه های موفق در شهرهای جدید کشور محسوب می شود.


در پایان این جلسه محمد زرافشان با حکممعاون وزیر و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور به عنوان عضو هیأت مدیره شرکت عمران گلبهار معرفی شد.

 

منبع:روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار

 

 

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4403

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید