امروز: یکشنبه 30 شهریور 1399 برابر با 20 سبتامبر 2020

‍ ‍ افتتاح بورس زعفران در پایتخت زعفران جهان تربت حیدریه

  • سه شنبه, 21 آبان 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
‍ ‍ افتتاح بورس زعفران در پایتخت زعفران جهان تربت حیدریه ‍ ‍ افتتاح بورس زعفران در پایتخت زعفران جهان تربت حیدریه mashhadomran.ir

 

بورس زعفران در پایتخت زعفران جهان تربت حیدریه به بهره برداری رسید.

 

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران ؛ بازار بورس زعفران در پایتخت زعفران جهان تربت حیدریه با حضور مدیر بورس کالای ایران و معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان تربت حیدریه و ریس سازمان جهاد کشاورزی و مدیر سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی افتتاح شد.

 

 احسان مصطفوی نژاد  مدیر عامل شرکت طلای سرخ گلشید ایرانیان گفت :این مرکز بورس زعفران با همکاری سازمان جهاد کشاورزی و تعاون روستایی خراسان رضوی و بورس کالای ایران و شرکت طلای سرخ گلشید ایرانیان راه اندازی شده است.

 

همچین حامد سلطانی نژاد مدیر عامل بورس کالای ایران در این مراسم گفت:بورس زمین بازی را فراهم می کند تا فعالان بازار در آن نقش آفرینی کند و این فعالیت با عرضه و تقاضا شکل می گیرد.

 

وی ادامه داد: اگر می خواهیم در بازار نقش داشته باشیم باید با اصول بازار حرکت کنیم و در بورس کالا هدفمان اینست که مرجعیت قیمتی داشته باشیم بویژه در مورد کالاهای زعفران و پسته این امر ضروری است.

 

 سلطانی نژاد افزود: محصولی که در بورس گذاشته می شود مطمئن باشید که استاندارد های لازم را دارد و گواهی سپرده محصول این چنین حالتی دارد. و در بورس کالا دنبال راهبرد اوراق بهادار سازی هستیم و فرصت های بسیار خوبی در استان خراسان رضوی وجود دارد.

 

 

 

منبع:روابط عمومی سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4472

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید