امروز: یکشنبه 06 مهر 1399 برابر با 27 سبتامبر 2020

آخرین خبرها

شهردار منطقه چهار مشهد خبر داد؛ 60 هزار مترطول از معابر منطقه 4 خط کشی محوری شد

  • چهارشنبه, 20 آذر 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
شهردار منطقه چهار مشهد خبر داد؛  60 هزار مترطول از معابر منطقه 4 خط کشی محوری شد شهردار منطقه چهار مشهد خبر داد؛ 60 هزار مترطول از معابر منطقه 4 خط کشی محوری شد http://mashhadomran.ir

شهردار منطقه چهار مشهد از اجرای 60 هزار مترطول خط کشی محوری در معابر این منطقه از ابتدای سال جاری خبر داد.

 

به گزارش   پایگاه خبری اقتصادی مشهدعمران، غلامرضا غلامی ضمن اعلام این خبر گفت: به منظور افزایش ایمنی تردد شهروندان و وسائل نقلیه در معابر، پروژه اجرای خط کشی محوری با اعتبار 1.7 میلیارد ریال از ابتدای سال جاری با جدیت انجام شد.


غلامی اضافه کرد: این پروژه با اجرای 60 هزار مترطول خط کشی محوری با هماهنگی پلیس راهنمایی و رانندگی در بولوارها و شریان های اصلی منطقه شامل شهید مفتح، طبرسی جنوبی، نبوت، ستایش، پنجتن، آفرینش و ... در سال جاری به پایان رسید.


وی همچنین از اجرای خط کشی عابر پیاده با اعتباری بالغ بر 500 میلیون ریال خبر داد و اظهار کرد: این پروژه نیز به اتمام رسیده و طی آن 900 متر مربع از معابر بولوار طبرسی شمالی و خیابان حسینی محراب خط کشی عرضی شده و همچنین سرعتگیرها و سرعتکاه های این معابر رنگ آمیزی شده است.


شهردار منطقه چهار مشهد در پایان به دیگر پروژه های ترافیکی این منطقه در سال جاری اشاره کرد و بیان داشت: انجام اصلاح هندسی در تقاطع های سطح منطقه، نصب، تعمیر و نگهداری تجهیزات ترافیکی، نصب سرعتگیرهای پلاستیکی و ... از دیگر این پروژه ها است.


شایان ذکر است از ابتدای سال جاری 20 مورد از گذرگاه های عابرپیاده در بولوارهای پنجتن و طبرسی شمالی نیز اصلاح و بازسازی شد.

 

 

منبع:روابط عمومی شهرداری منطقه چهار

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4532

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید