امروز: یکشنبه 30 شهریور 1399 برابر با 20 سبتامبر 2020

طرح های عمرانی در گلبهار همگام با رشد جمعیت توسعه می یابد

  • شنبه, 23 آذر 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
طرح های عمرانی در گلبهار همگام با رشد جمعیت توسعه می یابد طرح های عمرانی در گلبهار همگام با رشد جمعیت توسعه می یابد http://mashhadomran.ir

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار گفت: طرح های عمرانی در فازهای یک و دو گلبهار همگام با رشد جمعیت و نیاز شهر ادامه خواهد یافت.


به گزارش  پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، هومن گریوانی،رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار در بازدید از برخی پروژهای عمرانی این شهر در جمع انبوه سازان و پیمانکاران با اشاره به اینکه شهرهای جدید با توجه به بهره گیری از الگوهای مناسب شهرسازی بستری مناسب برای فعالیت های عمرانی محسوب می شوند، افزود: خوشبختانه در همه محلات گلبهار احداث پارک ها، زمین های ورزشی و همچنین مساجد و مجتمع های خدماتی رفاهی ایجاد شده تا ساکنین محلات بتوانند از توسعه همگن و مناسب برخوردار شوند.


وی خاطرنشان کرد: طی سال های اخیر احداث مساجد با بهره گیری از الگوی معماری ایرانی-اسلامی ایجاد شده و پارک های نیز با محوریت موضوعی احداث شده است.


مدیرعامل شرکت عمران گلبهار با اذعان به اینکه بسترهای مناسب برای ورود سرمایه گذاران در جهت انجام پروژهای عمرانی فراهم است، ابراز امیدواری کرد: با توجه به موقعیت ویژه و همچنین ظرفیت های بکر این شهر زمینه های لازم برای مشارکت در سرمایه گذاری با ورود بخش خصوصی ایجادشود.


گریوانی اظهار داشت: شرکت عمران گلبهار در راستای معرفی فرصت ها و زمینه های سرمایه گذاری پروژه ها در نمایشگاه های مختلف حضور داشته است که امیدواریم به زودی شاهد رونق بخشی در تمام زمینه های عمرانی در جهت توسعه هر چه بیش تر شهر باشیم.


هومن گریوانی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت عمران گلبهار از پروژه های مجتمع تجاری نگار، مسجد محله 17، پارک محله انرژی واقع در محله 15 و مدرسه محله 11 بازدید کرده و از نزدیک در جریان روند اجرای کار قرار گرفت و در مواردی که موانعی وجود داشت دستور لازم را صادر کردند.

 

 

منبع:رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4544

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید