امروز: یکشنبه 30 شهریور 1399 برابر با 20 سبتامبر 2020

‍ ‍ خرید حمایتی زعفران در خراسان رضوی از مرز ۵۵ تن گذشت

  • دوشنبه, 25 آذر 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
 ‍ ‍ خرید حمایتی زعفران در خراسان رضوی از مرز ۵۵ تن گذشت ‍ ‍ خرید حمایتی زعفران در خراسان رضوی از مرز ۵۵ تن گذشت http://mashhadomran.ir

‍ ‍خرید حمایتی  زعفران در خراسان رضوی از مرز ۵۵ تن گذشت.

 

 به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران،  ایرج ناصری مقدم در گفتگو با رسانه ها گفت از ابتدای آغاز طرح خرید حمایتی زعفران در استان خراسان رضوی تا کنون بیش از ۵۵ تن زعفران از کشاورزان زعفران کاران عزیز خریداری شده است.

 

 وی همچنین گفت :به منظور تسهیل در امر انجام عملیات خرید حمایتی با۱۶آزمایشگاه تخصصی قرارداد بسته شده است و عملیات نمونه‌گیری و آزمایش در آزمایشگاه های طرف قرارداد انجام می پذیرد.

 

 ناصری مقدم همچنین افزود :تاکنون شهرستان‌های تایباد، تربت حیدریه و زاوه بیشترین آمار خرید حمایتی زعفران را دارا می باشند تصریح کرد این طرح تا پایان آذرماه همچنان ادامه دارد.

 

وی ادامه داد: خرید حمایتی محصول زعفران با چهار عنوان نگین، شبه‌ نگین، پوشال درجه یک و پوشال معمولی سطح‌ بندی شده و پس از آزمایش صورت می‌گیرد و بر این اساس هر کیلو گرم نگین زعفران به قیمت ۱۰۵ میلیون ریال، شبه‌ نگین به قیمت ۹۵ میلیون ریال، پوشال درجه یک به قیمت ۹۰ میلیون ریال و پوشال معمولی زعفران به قیمت ۸۲ میلیون ریال از کشاورزان خریداری می‌شود.

 

 

منبع:روابط عمومی سازمان تعاون روستایی استان خراسان رضوی

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4554

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید