امروز: یکشنبه 30 شهریور 1399 برابر با 20 سبتامبر 2020

با احداث تونل محقق می شود: شتاب 438 میلیارد تومانی قطار برقی مشهد- گلبهار

  • جمعه, 06 دی 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
 با احداث تونل محقق می شود: شتاب 438 میلیارد تومانی قطار برقی مشهد- گلبهار با احداث تونل محقق می شود: شتاب 438 میلیارد تومانی قطار برقی مشهد- گلبهار http://mashhadomran.ir

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار گفت: تونل قطار برقی مشهد- گلبهار به ارزش 438 میلیارد تومان طی یک ماه آینده اجرایی می شود.


به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، هومن گریوانی در تشریح اقدامات انجام شده در خصوص قطار برقی مشهد-گلبهار-چناران با اشاره به اینکه کل تونل این مسیر 4 کیلومتر و 200 متر طول است، افزود: 700 متر از این تونل در حال حاضر توسط شرکت مسکن قدس رضوی در حال اجرا می باشد که باقیمانده این تونل به طول 3 کیلومتر و 700 متر طول طی مناقصه برگزار شده اجرایی می شود.


وی با اذعان به اینکه پیش بینی می شود این تونل در مدت 3 سال اجرا و به خط یک قطار شهری مشهد متصل خواهد شد، خاطرنشان کرد: اعتبار مورد نیاز در جهت اجرای این تونل از محل اوراق خزانه ملی به صورت نقدی و تهاتر و همچنین از محل اعتبارات داخلی شرکت عمران گلبهار تامین میشود.


مدیرعامل شرکت عمران گلبهار همچنین در خصوص آخرین روند اجرای مسیر متروی گلبهار-چناران نیز افزود: با توجه به مصوبه اخذ شده شورای عالی ترافیک کشور در خصوص اجرای این قطعه کلیه طراحی این مسیر انجام و پلان های اجرایی نیز آماده شده است که امیدواریم انجام فرآیند تملک توسط شهرداری چناران هر چه سریعتر به نتیجه برسد.


گریوانی همچنین ابراز امیدواری کرد: با توجه به دستور مقام عالی وزارت راه و شهرسازی در خصوص خرید و آغاز عملیات ریل گذاری مسیر مترو مشهد- گلبهار امیدواریم بسترهای لازم به منظور تسریع در اجرای آن فراهم شود.

 

 

منبع:روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4579

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید