امروز: سه شنبه 14 مرداد 1399 برابر با 04 آگوست 2020

آخرین خبرها

احداث نخستین زمین چمن مصنوعی منطقه ثامن

  • چهارشنبه, 18 دی 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
 احداث نخستین زمین چمن مصنوعی منطقه ثامن احداث نخستین زمین چمن مصنوعی منطقه ثامن http://mashhadomran.ir

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری ثامن از احداث  نخستین چمن مصنوعی خبرداد.

 

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران،مهدی دانشمند معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه ثامن افزود:نخستین زمین چمن مصنوعی منطقه ثامن به زودی در بولوار رضوان به بهره برداری خواهدرسید، تا گام دیگری در راستای افزایش فضاهای ورزشی منطقه برداشته شده باشد.

 

 وی گفت : طبق برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته به زودی مجموعه ورزشی روباز جدیدی در مجاورت تکیه علی‌اکبری‌ها(بین رضوان ۶و٨) احداث می شود؛که یک قسمت آن به عنوان زمین فوتبال با چمن مصنوعی مجهز می‌شود.

 

 وی افزود : میز فوتبال دستی و پینگ‌پنگ هم از دیگر تجهیزاتی است که در این مجموعه در نظر گرفته شده تا در راستای گسترش و ایجاد فضاهای ورزشی جدید در منطقه و ایجاد روحیه شادابی و نشاط و تامین اوقات فراغت شهروندان منطقه و مجاوران حرم مطهررضوی گامی برداشته شود.

 دانشمند گفت:از مساحت حدود  هزار مترمربعی زمین این مجموعه، ٨٧۴ متر برای زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال استاندارد با جاگذاری نیمکت و دیگر تجهیزات در نظر گرفته شده است.

 

وی افزود:ساخت این مجموعه با اعتباری بالغ بر ٣میلیارد ریال در حال اجراست که این میزان بدون در نظر داشتن هزینه های تملک زمین است که قبلا در طرح انجام شده است.

 

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4605

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید