امروز: دوشنبه 23 تیر 1399 برابر با 13 جولای 2020

آخرین خبرها

واگذاری بیش از ۵۰۰۰ پروژه عمران مددجویی در خراسان رضوی

  • دوشنبه, 23 دی 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
واگذاری بیش از ۵۰۰۰ پروژه عمران مددجویی در خراسان رضوی واگذاری بیش از ۵۰۰۰ پروژه عمران مددجویی در خراسان رضوی http://mashhadomran.ir

 

مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد خراسان رضوی گفت: در ۹ماهه امسال پنج هزار و ۵۰۹ پروژه عمرانی به خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد واگذار شد.

 

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران محمد صحرایی با عنوان اینکه کمک به خانه دار کردن مددجویان تحت حمایت از برنامه های توانمندسازی این نهاد است، افزود: این تعداد پروژه با تامین اعتبار بیش از ۴۲ میلیارد و ۴۹۰ میلیون تومان در بخش های ساخت، تکمیل و خرید مسکن و انجام تعمیرات در قالب شهری و روستایی انجام شد.

 

وی با بیان اینکه اگر مسکن مددجویان از نظر ساخت و بهسازی مناسب باشد بسیاری از مشکلات آنان حل خواهد شد، ادامه داد: از این مبلغ ۱۶ میلیارد و ۵۹۷ میلیون تومان برای خرید یا ساخت مسکن شهری، بیش از ۱۶ میلیارد و ۴۶۵ تومان برای ساخت مسکن روستایي و بیش از ۹ میلیارد و ۴۳۰ میلیون تومان برای انجام تعمیرات اختصاص یافته و هزینه شده است.

 

صحرایی اظهار کرد: در ۹ ماهه امسال ساخت، تکمیل و خرید مسکن شهری ۴۰۱ مورد، ساخت مسکن روستایی هزار و ۷۶۸ مورد و انجام ۲ هزار و ۸۹۰ مورد تعمیرات انجام گرفته است.

 

مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد خراسان رضوی بیان کرد: اعتبارات هزینه شده برای پروژه های اجرایی به صورت بلاعوض، اعطای تسهیلات، مشارکت خیران و آورده خود مددجو بوده است.

 

شایسته ذکر است: اکنون در خراسان رضوی حدود ۴۰ هزار خانوار مددجو فاقد مسکن هستند یا در مسکن های نامناسب زندگی می کنند که به منظور تامین مسکن برای این افراد، نیازمند همراهی و مشارکت نیکوکاران هستیم.

 

 

منبع:سایت خبری کمیته امداد

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4609

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید