امروز: دوشنبه 11 فروردين 1399 برابر با 30 مارس 2020

انتصاب حکم سرپرست معاونت بازآفرینی شهری و مسکن

  • سه شنبه, 01 بهمن 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
انتصاب حکم سرپرست معاونت بازآفرینی شهری و مسکن انتصاب حکم سرپرست معاونت بازآفرینی شهری و مسکن http://mashhadomran.ir

 

ا ابلاغ حکمی از سوی مدیرکل راه وشهرسازی استان خراسان رضوي، علي عودي به عنوان سرپرست معاونت بازآفرینی شهری و مسکن اين اداره کل منصوب شد.

 

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران ، در مراسمي با حوزه معاونت بازآفريني شهري و مسكن برگزار شد، قدرت الله ابك مديركل راه و شهرسازي خراسان رضوي با بيان اينكه از سوي وزارت راه و شهرسازي سه اولویت «طرح اقدام ملي مسكن، تكميل مسكن مهر و بازآفريني شهري» درحوزه وظایف معاونت بازآفريني شهري و مسكن به اين استان تکلیف شده است ، انتظار مي رود با رعایت قوانین، آئین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های ابلاغی، از طریق به‌کارگیری صحیح و مطلوب منابع و ظرفیت‌های موجود نسبت به انجام وظایف و مأموریت‌های محوله در حوزه بازآفريني شهري و مسكن اقدام شود.

 

ابك با اشاره به اينكه لازم است کارها را با سرعت بیشتری پیش ببريم، افزود: قطعا با همفكري، تلاش و برنامه ريزي صحیح ، تسریع در پیشبرد امور اتفاق خواهد یافت.

 

وي با تاكيد بر اينكه ما باید به مردم و مطالبات بر حقشان پاسخی صریح و اقناعی بدهیم و مشکلات را در اسرع وقت به بهترین شکل ممکن با توجه به بضاعت مان پاسخ دهیم، تصريح كرد:« شانی بالاتر از خدمت به مردم برای ما متصور نیست ».

 

مديركل راه و شهرسازي خراسان رضوي در ادامه گفت: بالاترین سرمایه یک سازمان ، همکاران و منابع انسانی آن هستند و من از روز اول خدمت در اين اداره كل، خود را مکلف می دانم تا در کنار پیشبرد اهداف و وظائف محوله، آرامش روحي و شغلی همکاران خود را در مجموعه برقرار کنم.

 

در پايان اين مراسم ضمن تقدير و تشكر از زحمات چندين ساله رضا نوروزي معاون قبلي معاونت بازآفريني شهري و مسكن اين اداره كل ، آرزوي سلامتي براي ايشان داشتند.

 

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4635

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید