امروز: دوشنبه 11 فروردين 1399 برابر با 30 مارس 2020

دهه فجر امسال؛ ۶۳۸ مددجوی کمیته امداد خراسان رضوی خانه دار می شوند

  • یکشنبه, 20 بهمن 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
 دهه فجر امسال؛  ۶۳۸ مددجوی کمیته امداد خراسان رضوی خانه دار می شوند دهه فجر امسال؛ ۶۳۸ مددجوی کمیته امداد خراسان رضوی خانه دار می شوند http://mashhadomran.ir


مدیر مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد خراسان رضوی گفت: همزمان با ایام الله دهه فجر از ۶۳۸ باب مسکن مددجویی بهره برداری و یا کلنگ زنی شد.

 

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، محمد صحرایی با اعلام اینکه اعتبار این پروژه ها از منابع داخی این نهاد، نیکوکاران و بانکها تامین شده است، افزود: در مجموع برای این ۶۳۸ پروژه ۳۵ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.

 

وی بیشترین سهم مسکن ساخته و یا کلنگ زنی شده را در روستاها دانست و ادامه داد: ۲۲۶ واحد در شهرها و ۴۱۲ واحد در روستاها تحویل می شود و یا مراحل ساخت آن در دستور کار قرار می گیرد.

 

صحرایی بیان کرد: به ترتیب بیشترین واحدهای مسکن در بردسکن با ۹۶ واحد، مشهد مقدس با ۷۵ واحد، سرخس با ۵۷ واحد، نیشابور ۵۳ واحد و کاشمر با ۵۱ واحد به بهره برداری رسیده و یا کلنگ خانه دارشدن مددجویان به زمین خورده است.

 

مدیر مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد خراسان رضوی اظهار کرد: کمیته امداد استان از ابتدای سال جاری تا پایان دی ماه پنج هزار و ۵۰۹ پروژه عمرانی شامل ساخت و یا خرید و انجام تعمیرات مسکن های شهری و روستایی را با اعتبار بیش از ۴۲ میلیارد تومان انجام داده است.

 

 

منبع:سایت خبری کمیته امداد

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4668

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید