امروز: دوشنبه 23 تیر 1399 برابر با 13 جولای 2020

آخرین خبرها

سازمان همیاری شهرداریهای استان؛ دو شهرداری خراسان رضوی به ماشین آلات جدید پسماند و آتش نشانی تجهیز کرد

  • سه شنبه, 22 بهمن 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
سازمان همیاری شهرداریهای استان؛ دو شهرداری خراسان رضوی به ماشین آلات جدید پسماند و آتش نشانی تجهیز کرد سازمان همیاری شهرداریهای استان؛ دو شهرداری خراسان رضوی به ماشین آلات جدید پسماند و آتش نشانی تجهیز کرد http://mashhadomran.ir

 

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی از تلاش واحد ماشین آلات این سازمان برای تهیه و تامین تجهیزات خودرویی و فنی مورد نیاز شهرداریهای نیشابور و سبزوار در حوزه پسماند و آتش نشانی خبر داد.


به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، میثم کرمانی گفت: این تجهیزات بر اساس نیازسنجی های تخصصی صورت گرفته کارشناسان و توان تخصصی واحد ماشین آلات سازمان همیاری تهیه و به ناوگان ماشین آلات فعال حوزه مدیریت شهری شهرهای نیشابور و سبزوار افزوده شدند.


وی با اشاره به هزینه حدود 20 میلیارد ریالی برای تامین و تجهیز این اقلام، افزود: این ماشین آلات شامل یک دستگاه جاروب مکانیزه برای تجهیز ماشین آلات سازمان پسماند شهرداری سبزوار و یک دستگاه کامیون ده چرخ همراه با نصب تجهیزات آتش نشانی برای استفاده در سازمان آتش نشانی شهرداری نیشابور می باشند.


مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی ادامه داد: سازمان همیاری در تامین این ماشین آلات علاوه بر رایزنی و بهره گیری از تولید کنندگان و نمایندگی های داخلی و خارجی شرکتهای برتر این حوزه، تلاش دارد تجهیزات مورد نیاز شهرداریها را با بهترین کیفیت، قیمت و مشخصات فنی تامین کند.


وی به کمک ها و تسهیلات مالی سازمان همیاری به ویژه برای شهرداریهای کم برخوردار استان در جهت تامین، تجهیز و بروزرسانی ناوگان ماشین آلات حوزه شهری استان اشاره و خاطر نشان کرد: از ابتدای امسال شهرداریهای نیشابور، سمیع آباد، تایباد، تربت حیدریه، کاشمر، رشتخوار، انابد و شهرآباد از خدمات واحد تخصصی ماشین آلات سازمان همیاری در حوزه تامین و بروزرسانی تجهیزات عمرانی، شهری، آتش نشانی و ... بهره مند شده اند.

 

 

منبع:روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی

 

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4673

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید