امروز: پنج شنبه 14 فروردين 1399 برابر با 02 آوریل 2020

منطقه 4 شهرداری مشهد به استقبال از بهار 99 می رود

  • دوشنبه, 28 بهمن 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
منطقه 4 شهرداری مشهد به استقبال از بهار 99 می رود منطقه 4 شهرداری مشهد به استقبال از بهار 99 می رود http://mashhadomran.ir

 

شهردار منطقه چهار مشهد از شروع اقدامات عمرانی، فرهنگی، خدماتی، فضای سبز و ترافیکی در سطح منطقه به منظور استقبال از بهار 99 خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، غلامرضا غلامی ضمن اعلام این خبر گفت: تمامی حوزه های خدماتی، برنامه ها و اقدامات خود را برای استقبال هرچه مطلوب تر از بهار 1399 و زیباسازی بصری سطح منطقه شروع کردند.


غلامی تصریح کرد: جهت زیباسازی منظر شهری در آستانه سال 1399، طرح آذین بندی و نورپردازی معابر و میادین سطح منطقه به صورت گسترده، رنگ آمیزی 128 هزار مترطول از جداول، المان ها و مبلمان شهری، لایروبی کانال های جمع آوری آب های سطحی، پاکسازی و رفع نازیبایی معابر و ... با اعتبار جمعا بیش از 7 میلیارد ریال در دستور کار اداره خدمات شهری این منطقه قرار گرفته است.


وی اذعان داشت: در حوزه فضای سبز نیز گل کاری معابر، میادین، بوستان ها، بازپیرایی فضای سبز، اجرای طرح درختکاری، ساخت و جانمایی المان های متنوع گل در سطح منطقه، رنگ آمیزی مبلمان پارکی و ایمن سازی زمین بازی کودکان به منظور استقبال از بهار 99 انجام  می شود.


شهردار منطقه چهار مشهد به حوزه فنی و عمران اشاره کرد و افزود: در این حوزه اقداماتی نظیر بهسازی و مرمت پیاده روها، لکه گیری آسفالت معابر، مرمت و بازسازی جداول فرسوده، تعویض دال های معیوب، جمع آوری و پاکسازی حفاری ها، ایمن سازی و زیباسازی محوطه پروژه ها و ... با اعتبار 8.5 میلیارد ریال تا قبل از فرارسیدن بهار 98 انجام می شود.


غلامی خاطرنشان کرد: اجرای نقاشی دیواری در سطوح 2 و3 ، برپایی ایستگاه اسکان اضطراری و موقت زائران، آذین بندی و فضاسازی منطقه، برگزاری همایش های ورزشی و جشنواره های نوروزی در سطح منطقه از جمله فعالیتهای حوزه فرهنگی و اجتماعی در این طرح می باشد.


وی در پایان بیان داشت: خط کشی عابر پیاده، رنگ آمیزی سرعت گیر و سرعت کاه های آسفالتی، نصب تابلو، میل باتومی و علائم ترافیکی و هشداردهنده، اجرای اصلاح هندسی، رنگ آمیزی مسیرهای دوچرخه و ... نیز از پروژه های استقبال از بهار اداره حمل و نقل و ترافیک این منطقه است.


گفتنی است است باغ ایرانی، استند گلدان رنگی، مسیر سبز سایه بان رنگی، گلدان معلق، دفتر بهاری، المان فیلتر چراغ، پرنده های سنتی و ... از جمله المان های نوروزی در این منطقه است.

 

 

 

منبع:روابط عمومی شهرداری منطقه چهار مشهد

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4676

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید