امروز: چهارشنبه 18 تیر 1399 برابر با 08 جولای 2020

آغاز ثبت‌نام مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن در شهرهای فریمان ،قوچان و بجستان از 26 اسفند

  • سه شنبه, 27 اسفند 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
آغاز ثبت‌نام مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن در شهرهای فریمان ،قوچان و بجستان از 26 اسفند آغاز ثبت‌نام مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن در شهرهای فریمان ،قوچان و بجستان از 26 اسفند http://mashhadomran.ir

 

مدیرکل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی گفت : مرحله دوم ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن در استان خراسان رضوی ویژه شهرهای فریمان ،قوچان و بجستان از  دوشنبه ۲۶ تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه 27 اسفند

آغاز می‌شود.

 


به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران،قدرت ا... ابک در این خصوص اظهار داشت : دومین مرحله از ثبت‌نام متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در استان خراسان رضوی ویژه شهرهای فریمان ،قوچان و بجستان از ساعت ۱۰ صبح دوشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه ۲۷ اسفند آغاز می‌شود.


ابک افزود : با توجه به تمهیدات اندیشیده شده برای ثبت نام ، ضرورتی به حضور در کافی‌نت ها برای ثبت نام وجود ندارد.


• متقاضيان براي ثبت نام در طرح اقدام ملي مسكن، می توانند به يكي از روش‌هاي 1- سامانه اینترنتی طرح اقدام ملي مسكن به آدرس : Tem.mrud.ir


2- سامانه پيامكي 300073640 نسبت به ثبت نام اقدام کنند .

وی افزود :جهت رعایت اصول بهداشتی و جلوگیری از گسترش ویروس کرونا، آن دسته از متقاضیان استان که به هر دلیل امکان استفاده از رایانه شخصی در منزل را ندارند می توانند از ساعت 10 صبح روز دوشنبه مورخ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ از طریق تلفن همراه شخصی خود و با ارسال پیامک کد ملی سرپرست خانوار(بدون هیچ حرف یا کلمه اضافی ) به سر شماره 300073640نسبت به ثبت نام اولیه در این طرح، اقدام کنند. بدیهی است ثبت نام نهائی از این متقاضیان پس از رفع بحران کرونا و با اطلاع رسانی قبلی، از طریق سامانه اینترنتی ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن به آدرس (tem.mrud.ir) صورت خواهد پذیرفت.


لازم به ذکر است که پس از رفع مشکل کرونا، متقاضیان برای ثبت نام قطعی در سامانه اقدام ملی از طریق کد ملی و شماره تلفنی که از آن پیامک ارسال شده است، با ورود به سامانه ، مراحل ثبت نام خود را تکمیل می کنند و لزومی به خروج از منزل و مراجعه به کافی نتها برای ثبت نام وجود ندارد.


مدیرکل راه وشهرسازی خراسان رضوی بیان کرد : متقاضیان ثبت‌نام در مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن در شهرهای فریمان،قوچان و بجستان می‌توانند در زمان اعلام شده با مراجعه به سامانه بدون محدودیت در ظرفیت، ثبت‌نام کنند. پس از اتمام زمان ثبت‌نام و پایان پالایش متقاضیان بر اساس شرایط استفاده از طرح، متقاضیان نهائی با لحاظ شاخص‌هائی همچون تعداد افراد تحت تکفل، سن سرپرست خانوار، مدت زمان ازدواج و... اولویت‌بندی و انتخاب می‌شوند.


ابک در ادامه گفت: افرادی که در مرحله اول، ثبت‌نام و به‌عنوان متقاضی اولیه پیامک احراز شرایط را دریافت کرده‌اند چنانچه در بازه زمانی اعلام‌شده، انصراف خود را در سامانه ثبت کرده باشند، می‌توانند در این مرحله ثبت‌نام کنند. متقاضیانی که نسبت به عدم احراز شرایط در مرحله اول ثبت‌نام اعتراض کردند، چنانچه حائز شرایط تشخیص داده شوند، نیازی به ثبت‌نام مجدد نداشته و در فرایند قبلی ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن قرار می‌گیرند.


وی در پایان گفت :در شهرهایی که در مرحله اول و دوم ثبت‌نام قرار نداشته‌اند، در صورت تأمین زمین در مراحل بعدی جهت ثبت‌نام متقاضیان اعلام خواهد شد.

 

 

 

منبع:اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4714

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید