امروز: یکشنبه 30 شهریور 1399 برابر با 20 سبتامبر 2020

‍ دستور مدیر تعاون روستایی خراسان رضوی بر تدوین برنامه‌های کوتاه مدت, میان مدت و بلند مدت در شبکه تعاون روستایی خراسان رضوی صادر شد

  • چهارشنبه, 06 فروردين 1399
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
 دستور مدیر تعاون روستایی خراسان رضوی بر تدوین برنامه‌های کوتاه مدت, میان مدت و بلند مدت در شبکه تعاون روستایی خراسان رضوی صادر شد دستور مدیر تعاون روستایی خراسان رضوی بر تدوین برنامه‌های کوتاه مدت, میان مدت و بلند مدت در شبکه تعاون روستایی خراسان رضوی صادر شد http://mashhadomran.ir

 


 مدیر تعاون روستایی خراسان رضوی بر تدوین برنامه‌های کوتاه مدت, میان مدت و بلند مدت در شبکه تعاون روستایی خراسان رضوی تایید کرد.

 

 به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، ایرج ناصری مقدم مدیر تعاون روستایی خراسان رضوی در اولین جلسه شورای معاونین سازمان با تاکید بر داشتن برنامه در سال 1399 که سال جهش تولید نام گرفنه در جلسه شورای معاونین سازمان گفت: همه روسای شهرستانها و مدیران عامل تشکل‌های بخش کشاورزی باید برنامه‌های کوتاه" مدت میان" و بلند مدت خود را در خصوص سال جدید به ویژه با نگاه بر موضوع شعار سال یعنی جهش تولید به سازمان تعاون روستایی ارائه  کنند.

 

 وی همچنین گفت: اصول برنامه های قابل اجرا در شبکه تعاون روستایی باید بر محور مدیریت بازار محصولات کشاورزی از طریق ایجاد بارانداز های محصولات کشاورزی و فروشگاه های تعاونی های مصرف روستایی و همچنین با توجه به سیاست گذاری در بخش های بازرگانی به ویژه خریدهای توافقی و حمایتی و رعایت قوانین و مقررات به ویژه در حوزه حسابرسی و حقوقی و امور مالی و نظام های بهره برداری باید برنامه ها تدوین شود.

 

 ناصر ی مقدم تاکید کرد: در سال جهش تولید باید توجه ویژه و خاص به تخصصی کردن تشکلهای کشاورزی. و توجه ویژه به تعاونی های تولید صورت بگیرد که الحمدلله در این زمینه حرکت های خوبی در خصوص ایجاد تشکلهای گیاهان دارویی و همچنین تشکل‌های مکانیزاسیون و کمباین داران در استان انجام شده است که باید این روند همچنان ادامه پیدا کند.

 

ناصری مقدم افزود: نظام صنفی بخش کشاورزی نیز با حمایت. و پشتیبانی و پیگیری از خواسته ها و دفاع از حقوق کشاورزان بایدنسبت به عضو گیری همه کشاورزان دامداران و تولیدکنندگان اقدام نماید و و تلاش کند تا با طرح مشکلات کشاورزان و تولیدکنندگان در مجامع مربوطه و شورای اداری شهرستان ها بیش از پیش نسبت به حل مشکلات کشاورزان اقدام کنند.

 

 

 

منبع:روابط عمومی سازمان تعاون روستایی استان خراسان رضوی

تعاون روستایی_خراسان رضوی

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4724

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید