امروز: شنبه 10 خرداد 1399 برابر با 30 می 2020

ساخت دو انبار ۱۲۰۰ تنی ذخیره محصولات کشاورزی در شهرستان فیروزه در سال جهش تولید

  • جمعه, 02 خرداد 1399
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
ساخت دو انبار ۱۲۰۰ تنی ذخیره محصولات کشاورزی در شهرستان فیروزه در سال جهش تولید ساخت دو انبار ۱۲۰۰ تنی ذخیره محصولات کشاورزی در شهرستان فیروزه در سال جهش تولید http://mashhadomran.ir

 

‍ مدیر تعاون روستایی خراسان رضوی خبر داد:ساخت دو انبار ۱۲۰۰ تنی ذخیره محصولات کشاورزی در شهرستان فیروزه در سال جهش تولید

 

 به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، ابرچ ناصری مقدم ،مدیر تعاون روستایی خراسان رضوی گفت: یکی از اهداف مهم شبکه تعاون روستایی تقویت زیرساخت ها جهت سهولت در امر خدمت رسانی به کشاورزان. می باشد که در همین راستا دو انبار ۱۲۰۰ تنی ذخیره سازی محصولات کشاورزی در شهرستان فیروزه آغاز و تاکنون بیش از ۵۰ درصد پیشرفت داشته است.

 

 وی افزود: با توجه به اینکه یکی از وظایف مهم شبکه تعاون روستایی خرید محصولات کشاورزی به صورت حمایتی تضمینی توافقی از کشاورزان می باشند به همین دلیل ساخت انبارهای بزرگ ذخیره محصولات کشاورزی از جمله سیاست ها و استراتژی های بلند مدت شبکه تعاونی روستایی در شهرستانها می باشد.

 

ناصری مقدم همچنین افزود: اعتبار مورد نیاز برای ساخت این دو انبار تقریباً ۳۰ میلیارد ریال می باشد که از محل منابع داخلی شرکت تعاونی روستایی آزادی شهرستان فیروزه تامین شده است و به زودی به بهره برداری می رسد.

 

منبع:روابط عمومی سازمان تعاون روستایی استان خراسان رضوی

 

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4893

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید