امروز: چهارشنبه 18 تیر 1399 برابر با 08 جولای 2020

مدیر پروژه ساماندهی شبکه یکپارچه خدمات و کسب و کار شهری شهرداری مشهد:اپلیکیشن جامع تاکسیرانی به عنوان اولین نمونه در کشور رونمایی می شود

  • جمعه, 06 تیر 1399
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
مدیر پروژه ساماندهی شبکه یکپارچه خدمات و کسب و کار شهری شهرداری مشهد:اپلیکیشن جامع تاکسیرانی به عنوان اولین نمونه در کشور رونمایی می شود مدیر پروژه ساماندهی شبکه یکپارچه خدمات و کسب و کار شهری شهرداری مشهد:اپلیکیشن جامع تاکسیرانی به عنوان اولین نمونه در کشور رونمایی می شود http://mashhadomran.ir

 

 

مدیر پروژه ساماندهی شبکه یکپارچه خدمات و کسب وکار شهری شهرداری مشهد گفت: اپلیکیشن «جامع تاکسیرانی» به عنوان اولین نمونه در کشور بر بستر اپلیکیشن «شهرمن» رونمایی می شود.

 


به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، محمد عین القضاه، در حاشیه امضا تفاهم نامه همکاری دو جانبه با سازمان مدیریت و نظارت برتاکسیرانی شهرداری مشهد، با بیان این خبر اظهار کرد: در اپلیکیشن «شهرمن » بنا بر این است تا خدمات شهروندی را به صورت هوشمند به زائران و مجاوران ارئه دهیم، بر این اساس طرح ساماندهی خدمت تاکسیرانی در قالب اپلیکیشن «شهرمن» در دستور کار قرار گرفت.


وی با اشاره به این که نمونه این طرح در شهرهای تهران و اصفهان نیز اجرا شده است، افزود: اما این نمونه ها جامع نیست و خدماتی همچون دریافت نظرات و انتقادات مردم، درخواست تاکسی، ارائه مرخصی به تاکسیرانان و.. را در قالب یک برنامه جدا گانه ارائه می کنند.


مدیر پروژه ساماندهی شبکه یکپارچه خدمات و کسب و کار شهری شهرداری مشهد بیان کرد: با توجه به این موضوع تصمیم گرفته شد تا در قالب تفاهم نامه ای و در راستای تسهیل امور، خدمات تاکسیرانی را به صورت جامع در قالب اپلیکیشن «جامع تاکسیرانی» و در بستر اپلیکیشن «شهرمن» از یک درگاه ارائه دهیم .


عین القضاه خاطرنشان کرد: در این اپلیکیشن خدمات تاکسیرانی از جمله تاکسیمترآنلاین، ارائه مرخصی به تاکسیرانان، درخواست مجوزها، دریافت انتقادات و پیشنهادات زائران و مجاوران، بخش اشیا گمشده، پرداخت کرایه و... به صورت یک بسته دیده شده است.


وی اضافه کرد: اپلیکیشن «جامع تاکسیرانی» به عنوان اولین نمونه در کشور خواهد بود که به صورت پایلوت درمشهد اجرایی می شود.

 

منبع:روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4999

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید