امروز: سه شنبه 14 مرداد 1399 برابر با 04 آگوست 2020

آخرین خبرها

توزیع بیش از 7 تن گوشت مرغ منجمد تنظیم بازار در فروشگاه های شهرما

  • شنبه, 07 تیر 1399
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
توزیع بیش از 7 تن گوشت مرغ منجمد تنظیم بازار در فروشگاه های  شهرما توزیع بیش از 7 تن گوشت مرغ منجمد تنظیم بازار در فروشگاه های شهرما http://mashhadomran.ir

 


مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی از  توزیع بیش از 7 تن گوشت مرغ منجمد تنظیم بازار در فروشگاه های شهرما خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، مسعود رضوی ،
مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری مشهد گفت: با هماهنگی ها و تدابیر صورت گرفته جهت کمک به تنظیم بازار ، گوشت مرغ منجمد با قیمت ۱۳ هزارتومان به ازاء هرکیلو از روز شنبه در فروشگاه های منتخب "شهرما" توزیع و در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت .

 

 رضوی با اشاره به این مطلب که توزیع گوشت مرغ در نوبت اول بیش از 7 تن خواهد بود ، در خصوص ادامه روند توزیع مرغ منجمد تنظیم بازار در صورت امکان تامین این کالا گفت : فروشگاه های "شهرما" مشهد برای رفاه حال شهروندان و تسهیل دسترسی به ارزاق و مایحتاج اساسی نیز آمادگی لازم را دارا هستند و همواره تلاش خواهد شد که در این زمینه پیش قدم باشند.


 وی خاطر نشان کرد: ارائه اقلام غذایی سالم و مطمئن، کمک به حذف واسطه وعرضه مستقیم کالا در راستای دسترسی آسان شهروندان از جمله مزایای فروشگاههای "شهرما" بوده و همچنین جلب رضایت شهروندان، احداث بازار در کلیه مناطق شهری با پراکنش مناسب و ساماندهی مشاغل شهری از لایه های پنهان وظایف این فروشگاه ها است.


 مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی در پایان اظهار داشت : در حال حاضر و همزمان با ایام مبارک دهه کرامت نیز4 قلم میوه و تره بار شامل هندوانه ، گوجه فرنگی ، خیار و سیب زمینی در 14 بازار میوه و تره بارسازمان عرضه میگردد و جشنواره فروش ویژه محصولات غذایی رضوی 28 تا 50 درصدی کالا نیز در کلیه فروشگاههای "شهرما" در حال اجرا می باشد .

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 5001

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید