امروز: چهارشنبه 18 تیر 1399 برابر با 08 جولای 2020

مدیرعامل شركت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، خبر داد: 9 درصد اشتغال شهرک‌های صنعتی کشور در خراسان رضوی

  • شنبه, 07 تیر 1399
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
مدیرعامل شركت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، خبر داد: 9 درصد اشتغال شهرک‌های صنعتی کشور در خراسان رضوی مدیرعامل شركت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، خبر داد: 9 درصد اشتغال شهرک‌های صنعتی کشور در خراسان رضوی http://mashhadomran.ir

 

 

مدیرعامل شركت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی؛ گفت: 9 درصد اشتغال کل شهرک‌های صنعتی کشور در شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی قرار دارد.


به گزارش  پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران مسعود مهدی زاده مقدم در بازدید از شهرک صنعتی چناران، اظهار کرد: در 40 شهرک و ناحیه صنعتی به متقاضیان زمین واگذار شده و هم اکنون 2 هزار و 682 واحد صنعتی در شهرک‌های صنعتی فعالیت می کنند.


وی با اشاره به اشتغال ایجاده شده برای 2 هزار 121 نفر در سال گذشته، افزود: هم اکنون افزون بر 77 هزار نفر در شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی مشغول به کار هستند که 9 درصد اشتغال کل شهرک‌های صنعتی کشور در این استان ایجاد شده است.


مهدی زاده مقدم ادامه داد: وجود ظرفیت های بی نظیر استان و نیز مراکز تحقیق و توسعه دانشگاهی و واحدهای صنعتی و همچنین فناوری های نوین شرکت های دانش بنیان استان فرصت های بزرگی است که برای اشتغال بیشتر باید استفاده کنیم.


وی با بیان اینکه نگاه سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران به اشتغال بیشتر در مناطق کمتر توسعه یافته است، تأکید کرد: مزایا و مشوق های مناسب برای توسعه این مناطق به خصوص برای اشتغال مولد پیش بینی شده تا سرمایه گذاران و متقاضیان این مناطق بهره برداری کنند.


رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شركت شهرک‌های صنعتي استان خراسان رضوی، خاطرنشان کرد: صنایع کوچک و متوسط سبب پویایی صنعت، ایجاد اشتغال مولد و رشد اقتصادی شدند و نیز ارزش افزوده صنعتی مناسبی برای صنعتگران و سرمایه گذاران به وجود آورده اند.

 

 

 

منبع:روابط عمومي شركت شهرک‌های صنعتي استان خراسان رضوی

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 5002

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید