امروز: سه شنبه 14 مرداد 1399 برابر با 04 آگوست 2020

آخرین خبرها

تعامل و همکاری فی مابین شهرداری مشهد و سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی

  • شنبه, 07 تیر 1399
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
تعامل و همکاری فی مابین شهرداری مشهد و سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی تعامل و همکاری فی مابین شهرداری مشهد و سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی http://mashhadomran.ir

 


تعامل و همکاری فی مابین شهرداری مشهد و سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی با هدف حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان انچام شد.

 

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، مسعود رضوی ، مدیرعامل این سازمان از تعامل سازنده و موثر فی مابین شهرداری و سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی خبر داد .

 

مسعود رضوی بیان داشت : طی نشستی که با مهندس شهرکی مدیرامور شیلات و آبزیان سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی صورت پذیرفت ، مقرر گردید تا با تعاملی دو سویه و در مسیر حمایت از تولید کنندگان حوزه شیلات و آبزیان از سوی جهاد کشاورزی استان به سازمان ساماندهی مشاغل عرضه مستقیم این محصولات در بازار تخصصی شیلات و آبزیان صورت پذیرد .

 

وی افزود : در بحث حمایت سازمان از تولیدکنندگان شیلات و آبزیان نه تنها قائل به تنوع محصولات هستیم و همکاری خود را در این زمینه به یک یا چند محصول محدود نخواهیم کرد بلکه در زمینه اطلاع رسانی و فرهنگ سازی جهت مصرف بیشتر شهروندان از این محصولات نیز فعال خواهیم بود .

 

رضوی خاطرنشان کرد : در این زمینه جهت واگذاری غرف بازار تخصصی شیلات و آبزیان به تولیدکنندگان این حوزه و در نظر گرفتن شرایط ویژه برای عرضه مستقیم این محصولات اعلام آمادگی شد.

 

 

منبع:روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 5005

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید