امروز: چهارشنبه 02 مهر 1399 برابر با 23 سبتامبر 2020

شهردار منطقه چهار مشهد خبر داد؛ اجرای ۲۱ هزار مترمربع روکش و لکه گیری آسفالت در معابر منطقه ۴ از ابتدای سال ۹۹

  • دوشنبه, 13 مرداد 1399
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
شهردار منطقه چهار مشهد خبر داد؛ اجرای ۲۱ هزار مترمربع روکش و لکه گیری آسفالت در معابر منطقه ۴ از ابتدای سال ۹۹ شهردار منطقه چهار مشهد خبر داد؛ اجرای ۲۱ هزار مترمربع روکش و لکه گیری آسفالت در معابر منطقه ۴ از ابتدای سال ۹۹ http://mashhadomran.ir

 

شهردار منطقه ۴ گفت: به منظور حذف معابر خاکی، اجرای روکش و لکه گیری آسفالت در راستای ارتقاء سطح رفاه و رضایتمندی شهروندان و تسهیل در تردد وسایل نقلیه، آسفالت معابر این منطقه به طور مستمر توسط کارشناسان اداره فنی و عمران منطقه مورد ارزیابی قرار می گیرد.

 

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، غلامرضا غلامی اظهار داشت: از ابتدای سال جاری و براساس نیازسنجی صورت گرفته و در راستای پیگیری پیام های مردمی ثبت شده در سامانه ارتباطات مردمی ۱۳۷، زیرسازی و آسفالت تعدادی از معابر سطح منطقه در دستور کار قرار گرفته و به مرحله اجرا درآمده است.

 

وی تصریح کرد: براساس اولویت بندی صورت گرفته، از ابتدای سال جاری ۲۱ هزار متر مربع روکش و لکه گیری آسفالت در این منطقه انجام شده است.

 

شهردار منطقه چهار خاطرنشان کرد: در این پروژه که با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال اجرا گردیده، از حدود ۳ هزار تن آسفالت استفاده شده است.

 

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 5110

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید