امروز: چهارشنبه 02 مهر 1399 برابر با 23 سبتامبر 2020

افتتاح پنج طرح بزرگ شبکه تعاون روستایی خراسان رضوی در هفته دولت

  • دوشنبه, 13 مرداد 1399
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
افتتاح پنج طرح بزرگ شبکه تعاون روستایی خراسان رضوی در هفته دولت افتتاح پنج طرح بزرگ شبکه تعاون روستایی خراسان رضوی در هفته دولت http://mashhadomran.ir

 

مدیر تعاون روستایی خراسان رضوی از افتتاح پنج طرح بزرگ عمرانی . کشاورزی در هفته دولت خبر داد.

 

 

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران  ایرج ناصری مقدم در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به تلاش ها و فعالیتهای انجام گرفته در شبکه تعاونی روستایی خراسان رضوی ۵ طرح بزرگ عمرانی کشاورزی در هفته دولت آماده افتتاح و بهره‌برداری می باشد.

 

 وی همچنین گفت: این طرح ها شامل خط دو کارخانه تولید خوراک دام شهرستان فریمان با اعتباری بالغ بر ۷۰۰ میلیون تومان می باشد که مراحل انتهای کار در حال انجام است ودر هفته دولت افتتاح خواهد شد.

 

وی ادامه داد: افتتاح کارخانه خوراک دام تعاونی تولید فوشنجان شهرستان نیشابور با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد تومان آماده بهره برداری است و انشالله افتتاح می شود.

 

 ناصری مقدم با تاکید بر توجه سازمان تعاون روستایی در ساخت انبار ذخیره محصولات کشاورزی در سطح استان گفت: در شهرستان فیروزه 3 انبار بزرگ ذخیره محصولات کشاورزی در حال ساخت می باشد که یک انبار هزار تنی آن انشالله در هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید همچنین انبار ذخیره محصولات کشاورزی شرکت اترک شهرستان قوچان نیز بهره برداری می شود.

 وی همچنین افزود: ساختمان اتحادیه تعاونی تولید شهرستان نیشابور با اعتباری بالغ بر ۴۰۰ میلیون تومان مراحل انتهایی ساخت را طی می‌کند و امیدوارم بتوانیم به بهره برداری در هفته دولت برسانیم .

 

 ناصری مقدم همچنین افزود:با توجه به تاکید شبکه تعاونی روستایی بر حضور در بازار عرضه محصولات کشاورزی و راه اندازی باراندازها در سطح استان ایجاد بارانداز ها عرضه مستقیم محصولات کشاورزی شهرستان مشهد نیز در هفته دولت به بهره‌برداری  می رسد.

 

 مدیر تعاون روستایی خراسان رضوی همچنین از بهره برداری دو دهنه گلخانه با متراژ ۱۰ هزار متر در شهرستان جغتای خبر داد و گفت: یکی از پروژه های بسیار خوب در شهرستان تایباد احداث گلخانه ۵۰۰۰ متری این شهرستان می باشد که انشاالله آن نیز به زودی تا پایان دولت به بهره برداری می رسد.

 

 

منبع:روابط عمومی سازمان تعاون روستایی استان خراسان رضوی

 

 

 

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 5112

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید