امروز: سه شنبه 06 آبان 1399 برابر با 27 اکتبر 2020

آخرین خبرها

رونمایی از سامانه جامع خدمات الکترونیکی در انتقال خون خراسان رضوی

  • پنج شنبه, 03 مهر 1399
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
رونمایی از سامانه جامع خدمات الکترونیکی در انتقال خون خراسان رضوی رونمایی از سامانه جامع خدمات الکترونیکی در انتقال خون خراسان رضوی http://mashhadomran.ir

 

از سامانه جامع خدمات الکترونیکی در انتقال خون خراسان رضوی رونمایی شد.به گزارش  پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، در هفته دفاع مقدس و در راستای اجرای ماده 25 قانون ارتقای سلامت اداری ، تکریم ارباب رجوع و رعایت سند حقوق شهروندی و همچنین جهت ارتقا خدمات به اهداکنندگان عزیز از سامانه جامع خدمات الکترونیکی در انتقال خون استان رونمایی شد.

عبدالهی ضمن گرامی داشت هفته دفاع مقدس ، رزمندگان ، ایثارگران و شهدا را نماد ملی و مذهبی کشور برشمرد و گفت: یادگاران هشت سال ایستادگی و مقاومت و شهدا جزو اذکاری است که باید دائما تکرار شود و ما وظیفه داریم به نحو احسن از این دستاورد که همان مبارزه با فساد است حفاظت کنیم.

مدیرکل انتقال خون استان هدف از رونمایی سامانه جامع خدمات به صورت الکترونیکی در انتقال خون استان را ارتقا بیشتر خدمات ، فرایندها و فعالیتهای مختلف پایگاه های انتقال خون و اعلام نظرات اهداکنندگان در همه حوزه های پرسنلی ، فنی ، اداری ، بهداشت محیط و .... اعلام کرد و افزود: با این روش در صدد توسعه خدمات به اهداکنندگان خون خواهیم بود که شامل بخش هایی از جمله " نظرسنجی اهداکننده پذیرش شده در خصوص کارکنان و همچنین فعالیت های سازمان می باشد .

وی همچنین با بیان اینکه برابر سفارش مقام معظم رهبری باید به بهترین شکل ممکن خدماتی که به مردم ارائه میشود اطلاع رسانی شود یاداور شد در همین راستا با راه اندازی این سامانه در انتقال خون خراسان رضوی تلاش داریم تا اطلاع رسانی را به مردم منطقه گسترش داده و از نظرات و راهنمایی های آنها نیز بهره مند شویم و با بیان گفتار ها و تعامل بین اهداکنندگان عزیز و این سازمان مردمی و عام المنفعه جهت ارائه خدمات بهتر گام های اساسی برداریم .

وی ادامه داد: مردم با پرسشنامه‌ای که در همان جا تکمیل می‌کنند ما را در بهبود فرایند خدمت‌رسانی کمک می‌کنند تا فرایند ارائه خدمات را اصلاح کنیم و رضایت مراجعه‌کنندگان به پایگاه‌ها هم پایش می‌شود.

 

 

منبع:روابط عمومی انتقال خون خراسان رضوی

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 5198

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید