امروز: سه شنبه 06 آبان 1399 برابر با 27 اکتبر 2020

آخرین خبرها

تسریع در اجرای شبکه فاضلاب سه منطقه شهر تربت حیدریه

  • سه شنبه, 22 مهر 1399
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
تسریع در اجرای شبکه فاضلاب سه منطقه شهر تربت حیدریه تسریع در اجرای شبکه فاضلاب سه منطقه شهر تربت حیدریه http://mashhadomran.ir

 


مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب تربت حیدریه از افزایش سرعت اجرای پروژه فاضلاب این شهر در سه منطقه و با استفاده از ظرفیت دو پیمانکار خبرداد.

 

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران،صادق یوسفی با اشاره به برنامه ریزی این شرکت برای اجرای 20کیلومتر شبکه فاضلاب طی سال جاری اظهار داشت: از زمان اجرای پروژه در سال 97تاکنون 14 کیلومتر شبکه جمع آوری فاضلاب در شهر تربت حیدریه اجرا شده و حدود هزار و500 فقره انشعاب هم نصب و به بهره برداری رسیده است.


یوسفی این عملیات را در راستای توسعه شبکه و رفع مشکلات مرتبط با دفع بهداشتی فاضلاب و حفظ سلامت محیط زیست شمار زیادی از شهروندان دانست و افزود: با کمک بخش خصوصی تاسیسات مکانیکی تصفیه خانه فاضلاب تربت حیدریه شامل آشغالگیرهای ورودی، ایستگاه انتقال لجن برگشتی، بلوئرها، دیفیوزهای هوادهی و تعدادی از تابلوهای برقی بازسازی و چند دستگاه بلوئر هوادهی خریداری و نصب شده است.


وی خاطر نشان کرد: باتوجه به اجرای اصولی فرآیند تصفیه، مشکل بو در این واحد به حداقل ممکن رسیده که این امر منجر به رضایت مندی عمومی خواهد شد.

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 5248

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید