امروز: سه شنبه 06 آبان 1399 برابر با 27 اکتبر 2020

آخرین خبرها

مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی: قبوض گاز را با سامانه تلفنی 1894 پرداخت کنید

  • سه شنبه, 22 مهر 1399
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
 مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی: قبوض گاز را با سامانه تلفنی 1894 پرداخت کنید مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی: قبوض گاز را با سامانه تلفنی 1894 پرداخت کنید http://mashhadomran.ir

 


مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: شهروندان محترم می‌توانند با استفاده از سامانه تلفنی 1894 علاوه بر اطلاع از صورت حساب گاز مصرفی، نسبت به پرداخت آنی آن هم اقدام کنند.


به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، حسن افتخاری با بیان این مطلب که سامانه تلفنی 1894 در دی ماه سال 98 افتتاح شده است گفت: این مهم اقدامی جدید و شاخص در راستای تکریم و ارائه خدمات الکترونیکی و غیرحضوری به شهروندان محسوب می شود.


وی در خصوص مزایای این سامانه افزود: ثبت شماره تلفن همراه، اعلام میزان بدهی و امکان پرداخت آنی قبوض بخشی از قابلیت‌های گسترده این سامانه است.


مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با بیان اینکه هدف از راه‌اندازی سامانه 1894 ارائه خدمات به صورت الکترونیک، تکریم مشتریان، کاهش رفت و آمدهای شهری و کمک به حل مشکلات زیست محیطی است افزود: شهروندان محترم می‌توانند طی تماس با شماره ۱۸۹۴ و وارد کردن شماره اشتراک و شناسه قبض و در ادامه از طریق کدهای دستوری تلفن گویا نسبت به دریافت خدمات اقدام کنند.


افتخاری تصریح کرد: مزیت اصلی 1894 نسبت به دیگر سامانه‌های پرداخت آنی، کسر فوری بدهی و صدور خودکار دستور وصل مجدد جریان گاز مشترکین ناشی از عدم پرداخت به موقع صورتحساب می باشد.


وی یادآور شد: شرکت گاز خراسان رضوی علاوه بر ایجاد سامانه تلفن گویای 1894، اقدام به راه اندازی تارنمای ارتباط با مشتریان به آدرس http://egas.ir/CRM هم نموده است. شهروندان محترم می توانند با مراجعه به این آدرس از خدمات درگاه الکترونیکی شرکت گاز استان نیز استفاده کنند.


شرکت گاز استان خراسان رضوی وظیفه تامین گاز طبیعی دو میلیون و 400 هزار مشترک شهری و روستایی را بر عهده دارد.

 

 

 

منبع:روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 5249

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید