امروز: چهارشنبه 12 آذر 1399 برابر با 02 دسامبر 2020

آخرین خبرها

تفاهم نامه همکاری بین شرکت شهرکهای صنعتی و سازمان همیاری خراسان رضوی به امضاء می رسد

  • سه شنبه, 27 آبان 1399
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
تفاهم نامه همکاری بین شرکت شهرکهای صنعتی و سازمان همیاری خراسان رضوی به امضاء می رسد تفاهم نامه همکاری بین شرکت شهرکهای صنعتی و سازمان همیاری خراسان رضوی به امضاء می رسد http://mashhadomran.ir

 

 دیدار مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی و معاون بازرگانی سازمان همیاری شهرداریهای استان و در خصوص بهره گیری از ظرفیتهای تعاملی بازرگانی و اقتصادی این دو نهاد برگزار شد.


به گزارش ، پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، رضا شجاعی با اشاره به محورهای مطرح شده در دیدار با بهزاد ، معاون بازرگانی سازمان همیاری شهرداریهای استان گفت : تعریف ظرفیتهای جدید همکاری شرکت شهرکهای صنعتی با سازمان همیاری ، توافق بر انجام همکاری در حوزه خرید خدمات و ساماندهی تجهیزات مورد نیاز این مجموعه است .


وی افزود: همچنین با توجه به پتانسیل های سازمان همیاری در حوزه بازرگانی داخلی و خارجی، انجام عملیات کارگزاری صادرات و واردات کالاها و اقلام مورد نیاز واحدهای تولیدی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان نیز مورد توجه قرار خواهدگرفت.


رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی با اشاره به موضوع اجرا و سرمایه گذاری در طرح تصفیه پساب های واحدهای صنعتی، افزود : ارائه همکاریهای مشاوره ای به واحدهای صنایع کوچک و صنفی صنعتی در توسعه تجارت خارجی در راستای تحقق جهش تولید، رفع مشکلات منابع انسانی برای واحدهای صنعتی، اجرا و پیاده سازی طرح های عمرانی و ابنیه ضروری شهرکهای صنعتی نیز از جمله موضوعاتی است که می توان با همکاری سازمان همیاری صورت پذیرد.


وی خاطر نشان کرد: همچنین مقررشد تفاهم نامه ای به منظور همکاریهای مشترک بین شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی و سازمان همیاری استان در حوزه اجرای برنامه ها و طرح های اقتصادی و همچنین پشتیبانی و خدماتی منعقد شود.


شجاعی تصریح کرد: 40 شهرک صنعتی در حال بهره برداری در سطح استان خراسان رضوی وجود دارد که بخش عمده ای از زنجیره تامین، تولید و عرضه کالا را بر عهده دارند و قطعاً ایجاد زمینه ها برای همکاریهای مشترک بین شرکت شهرک های صنعتی و سازمان همیاری شهرداری های استان فصل جدیدی از روابط را رقم خواهد زد.

 

 

منبع:روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 5306

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید