امروز: جمعه 03 بهمن 1399 برابر با 22 ژانویه 2021

ادامه خدمت رسانی به مشترکین نیازمند پرداخت به موقع آب بهاء است

  • چهارشنبه, 05 آذر 1399
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
 ادامه خدمت رسانی به مشترکین نیازمند پرداخت به موقع آب بهاء است ادامه خدمت رسانی به مشترکین نیازمند پرداخت به موقع آب بهاء است http://mashhadomran.ir

 


معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی ادامه و توسعه خدمت رسانی به مشترکین را نیازمند پرداخت به موقع آب بها دانست.

 

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران،محمدسلطانی،معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی ، با بیان اینکه شرکت های آبفا خودگردان هستند، و قیمت تمام شده تولید هر متر مکعب آب را 18 هزار ریال برآورد کرد و اظهار داشت: از این مبلغ 10هزار ریال از مشترکان شهری و نه هزار ریال از مشترکان روستایی دریافت می شود .


وی همچنین از شناسایی و جمع آوری سه هزار انشعاب غیر مجاز آب طی نیمه نخست امسال در این استان خبر داد و اظهار داشت: از این تعداد هزارو 700فقره انشعاب تعیین تکلیف شده است و مابقی در دست اقدام قرار دارد.
 خاطر نشان کرد: انشعابات غیر مجاز باعث اخلال در خدمت رسانی به مشترکان می شود وآبفا استان با تمام توان این پدیده شوم برخورد می کند.


وی  یاد آور شد:با توجه به هزینه بالای تامین و توزیع آب در استان ، وکمبود منابع تأمین آب مدیریت مصرف این ماده حیاتی بسیار حایز اهمیت است.

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 5316

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید