امروز: جمعه 08 اسفند 1399 برابر با 26 فوریه 2021

معاون مالی و پشتیبانی شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز: فعالیت پروژه های عمرانی و اجرایی پدیده اولویت است

  • دوشنبه, 22 دی 1399
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
معاون مالی و پشتیبانی شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز:  فعالیت پروژه های عمرانی و اجرایی پدیده اولویت است معاون مالی و پشتیبانی شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز: فعالیت پروژه های عمرانی و اجرایی پدیده اولویت است http://mashhadomran.ir

 

معاون مالی و پشتیبانی شرکت ابنیه و ساختمان شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز گفت: فعالیت و پویایی پروژه های عمرانی و اجرایی، اولویت شرکت ابنیه و ساختمان پدیده است.

 

به گزارش  پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران،  محمد آذری در حاشیه مراسم آغاز مجدد عملیات عمرانی آپارتمان های میان مرتبه(لورایز) گفت: به لطف خدا بعد از جلسات متعدد کارشناسی جلسات هیات مدیره، اخذ مجوزهای لازم و با رعایت صرفه، صلاح وحفظ حقوق سهامداران عزیز، عملیات عمرانی آپارتمان های میان مرتبه (لورایز) در دستور کار قرار گرفت.


 وی با اشاره به اینکه از مهمترین اقداماتی که در راستای حفظ حقوق سهامداران دنبال می‌شود، این است که بتوانیم پروژه های عمرانی و اجرایی شرکت ابنیه را فعال کنیم، افزود: برای فعال‌سازی پروژه‌ها نیاز به مطالعات دقیق کارشناسی است وازمهمترین مباحثی که در مدت ۳. ۴ ماه مورد مطالعه قرار گرفت، بررسی روش های تامین مالی برای پروژه بود.وی ادامه داد: تامین مالی در شرایطی که در درجه اول حفظ حقوق سهامداران شرکت در نظرگرفته شود و همچنین بررسی مسیری که در گذشته طی شده است در دستور کار هیات مدیره قرار گرفت.


آذری خاطر نشان ساخت: هر گونه مشارکت در بخش خصوصی می بایست در راستای تامین مالی برای اجرای پروژه استفاده شود و سهامداران شرکت نیز در درجه اول از تمامی ارزش افزوده و منافع پروژه شرکت ابنیه برخوردار باشند.


معاون مالی و پشتیبانی شرکت ابنیه وساختمان پدیده شاندیز با بیان اینکه به لطف خدا وبا همت ستاد تدبیر و حمایت حوزه قضایی درراستای حفظ حقوق سهامداران اقدامات بسیار موثری انجام شده است، افزود: درراستای اجرای مصوبات مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت ابنیه طی هفته گذشته شرکت ابنیه از سهامی خاص به سهامی عام به شکل قانونی و رسمی تبدیل شد و هم اکنون اقدامات لازم در راستای ورود شرکت سهامی عام ابنیه پدیده به بازار سرمایه در حال انجام است.

 

وی همچنین از تهیه گزارش شش ماهه حسابرسی شرکت ابنیه و مرحله نهایی اصلاح ایرادات گزارش حسابرسان خبر داد وافزود: این موضوع می تواند زمینه و نویدی باشد که اطلاعات مالی و سیستم مالی شرکت به شکل کاملاً شفاف ونظام مند درراستای مطالبات سازمان بورس آماده شده است.

 

 آذری در پایان با بیان اینکه به سهامداران پدیده اطمینان می دهیم، ریالی اجازه نخواهیم داد از حق و حقوق آنان که امروز به امانت در دست ما قرار دارد، تضییع شود، اظهارامیدواری کرد: سهامداران عزیز با حفظ سهامداری پدیده، اطمینان داشته باشند که این دوران به اتمام می رسد و ما شاهد رونق بیش ازپیش نماد پدیده خواهیم بود.

 

 

منبع:روابط عمومی و بین الملل گروه شرکت های پدیده

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 5410

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید