امروز: جمعه 08 اسفند 1399 برابر با 26 فوریه 2021

آغاز مجدد عملیات عمرانی آپارتمان های میان مرتبه پدیده

  • دوشنبه, 22 دی 1399
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
آغاز مجدد عملیات عمرانی آپارتمان های میان مرتبه پدیده آغاز مجدد عملیات عمرانی آپارتمان های میان مرتبه پدیده http://mashhadomran.ir

 

 

مدیرعامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز از آغاز مجدد عملیات عمرانی آپارتمان های میان مرتبه ی پدیده(لورایز) خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، محسن کوهی افزود: با توجه به رویکرد فعالیت هدفمند و متمرکز مدیریت پدیده، پس از بررسی های فنی فراوان و با توجه به اولویت پیش فروش واحدهای لورایز، عملیات عمرانی مجدد این پروژه پس از یک سال و نیم توقف در دستور کار قرار گرفت.

 

وی افزود: با توجه به پیشرفت فیزیکی مطلوب حدود52درصد در این پروژه و امکان دسترسی و بهره برداری منفک پارت 4 لورایز، از امروز با حول قوه الهی فعالیت اجرایی پیمانکار این پروژه ، شرکت مجلل سازان پارس آغاز شد.

 

به گفته ی کوهی در این مرحله سرمایه گذار بلوک های A’ ، B’1 و B’2 لورایز با متراژ تقریبی 46000 متر مربع آغاز و انشالله با حمایت تمام مدیران و سهامداران عزیز پدیده طبق برنامه زمان بندی، در مدت 12 ماه طول دوره قرارداد کارهای ابنیه و تاسیسات تعداد370 واحد موجود در این پارت به اتمام می رسد.

 

مدیرعامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز خاطرنشان ساخت: همچنین در مدت 6 ماه فعالیت طراحی داخلی و تجهیز نمودن واحدها طبق طرح اولیه شرکت اتکینز به صورت واحدهایی کاملاً لوکس انجام می شود.

 

 کوهی با اشاره به حمایت های ستاد تدبیر، مقام محترم قضایی و هیات مدیره پدیده افزود: واحد های نمونه یا شوروم ظرف 45 روز آینده وتا دهه مبارک فجر در حد بهره برداری کامل توسط پیمانکار اجرا می شود.

 

 کوهی از  واگذاری دیگر پارت های آپارتمان های میان مرتبه به سرمایه گذاران با سابقه و تجربه ی کافی در آینده نزدیک خبر داد.

 

منبع:روابط عمومی و بین الملل گروه شرکت های پدیده

 

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 5413

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید