امروز: جمعه 08 اسفند 1399 برابر با 26 فوریه 2021

اتمام عملیات پیش تصفیه خانه اولنگ تا خرداد 1400

  • شنبه, 27 دی 1399
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط

 

مدیر طرح پساب شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: عملیات پیش تصفیه خانه اولنگ تا خرداد 1400 به  اتمام رسید.

 

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران،حبیب الله راستکار،مدیر طرح پساب شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی از بازدید پروژه های در دست احداث و ایستگاه های پمپاژ طرح پساب مشهد خبر داد و گفت: در این بازدید بر اتمام عملیات اولنگ تا خردادماه 1400 تاکید و پیشنهادهایی برای بروز کردن ایستگاه های پمپاژ اولنگ، خین عرب، پرکندآباد و شمس آباد از سوی معاونت طرح و توسعه شرکت ارائه شد.

 

وی  با اشاره به بازدید انجام شده از پروژه های در دست احداث و ایستگاه های پمپاژ طرح پساب مشهد اظهار کرد: بازدید از پروژه های پیش تصفیه خانه اولنگ و پمپاژ شمس آباد با حضور معاون طرح و توسعه شرکت و مدیران این طرح ها انجام شد.


وی افزود: در این بازدید ضمن تاکید بر اتمام عملیات اولنگ تا خردادماه 1400 پیشنهادهایی برای بروز کردن ایستگاه های پمپاژ اولنگ، خین عرب، پرکندآباد و شمس آباد از سوی معاونت طرح و توسعه شرکت ارائه شد.


مدیر طرح پساب شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی افزود:  در بازدید از ایستگاه شمس آباد نیز ضمن تاکید بر افزایش سرعت کار و تکمیل این ایستگاه و احداث مخزن 10 هزار متر مکعبی آن، به نحوه بهره برداری از پساب و ارائه آخرین اطلاعات بهره برداران B.O.T نیز تاکید شد.

 

 

منبع:روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 5419

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید