امروز: جمعه 08 اسفند 1399 برابر با 26 فوریه 2021

آغاز عملیات احداث المان "خواجه نصیرالدین طوسی" در محله ستاره گلبهار

  • دوشنبه, 29 دی 1399
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
آغاز عملیات احداث المان "خواجه نصیرالدین طوسی" در محله ستاره گلبهار آغاز عملیات احداث المان "خواجه نصیرالدین طوسی" در محله ستاره گلبهار http://mashhadomran.ir

 

 

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار از آغاز عملیات احداث المان "خواجه نصیرالدین طوسی" در محله ستاره (محله 21) گلبهار خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران  هومن گریوانی در تشریح این خبر اظهار داشت: شرکت عمران گلبهار از ابتدا و همگام با رشد و توسعه شهر، در راستای زیبا‌سازی و همچنین مطابق با الگوی شهرسازی نسبت به ساخت و نصب المان‌های متعدد با مفاهیم مرتبط با تاریخ اقدام نموده و اکنون شاهد آغاز عملیات اجرایی احداث المان "خواجه نصیرالدین طوسی" در محله ستاره (محله21) در مجاورت پارک موضوعی ترافیک هستیم.

 

رئیس هیات مدیره شرکت عمران گلبهار در ادامه افزود: شکل و فرم این المان بر اساس ترکیب مفاهیم نام محله ستاره، نام پارک موضوعی ترافیک و همچنین نام بلوار حاشیه محله (خواجه نصیرالدین طوسی)، طراحی و در حال احداث می باشد.

 

گریوانی در پایان گفت: با تکمیل عملیات احداث این المان که در جهت بزرگداشت خواجه نصیر‌الدین‌طوسی دانشمند، ریاضیدان و ستاره شناس بزرگ ایرانی نامگذاری شده است، بزودی شاهد افتتاح این پروژه در محله 21 گلبهار خواهیم بود.

 

 

منبع:روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 5422

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید