امروز: جمعه 08 اسفند 1399 برابر با 26 فوریه 2021

پویش ملی "من مادرم، بچه های ایران فرزند من" در خراسان رضوی آغاز شد

  • دوشنبه, 29 دی 1399
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
پویش ملی "من مادرم، بچه های ایران فرزند من" در خراسان رضوی آغاز شد پویش ملی "من مادرم، بچه های ایران فرزند من" در خراسان رضوی آغاز شد http://mashhadomran.ir

 


سرپرست اداره کل نوسازی ،توسعه و تجهیز مدارس خراسان رضوی: در راستای اجرای بسته تحولی مشارکت های مردمی و طرح آجر به آجر "پویش ملی من‌مادرم ،بچه های ایران فرزند من" در خراسان رضوی آغاز شد.

 


به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، ابوالقاسم بابایی با اشاره به اهمیت ترویج و گسترش فرهنگ مشارکت های مردمی در بین اقشار مختلف مردم گفت :هدف از اجرای این طرح علاوه بر فرهنگ سازی کار خیر مدرسه سازی بهره گیری از مشارکت های خرد مردمی در این امر خیر می باشد .


وی افزود: در قالب اجرای این طرح مردم و به ویژه بانوان بزرگوار می‌توانند به سامانه jorbajor.ir مراجعه و کمک های خود را که می تواند به اندازه هزینه حتی یک آجر باشد، به حساب مجمع خیرین مدرسه ساز خراسان رضوی واریز کنند.


مدیرکل نوسازی مدارس استان ادامه داد: از محل کمکهای جمع‌آوری شده مرحله اول طرح آجر به آجر که در ماه محرم اجرا شد، عملیات اجرایی اولین مدرسه این پویش در روستای گوجگی منطقه تبادکان مشهد آغاز شده است و انشالله پس از پایان پویش "من مادرم، بچه های ایران فرزند من" یک پروژه نیز در روستای چنارک منطقه رضویه اجرا خواهد شد.


بابایی افزود: استان خراسان رضوی همواره در بحث مشارکت‌ خیرین مدرسه ساز رتبه برتر کشور را داشته است.

 

 

منبع:روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 5423

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید