امروز: جمعه 08 اسفند 1399 برابر با 26 فوریه 2021

نشست هماهنگی پست خراسان رضوی و ناشران استان در راستای برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب برگزار شد

  • سه شنبه, 30 دی 1399
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
 نشست هماهنگی پست خراسان رضوی و ناشران استان در راستای برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب برگزار شد نشست هماهنگی پست خراسان رضوی و ناشران استان در راستای برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب برگزار شد http://mashhadomran.ir

 نشست هماهنگی برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب با حضور سید احمد موسوی مدیر کل پست استان خراسان رضوی و صباغی سرپرست معاونت فنی ،مدیر عامل شرکت تعاونی ناشران کتاب و جمعی از کارشناسان و مسئولین اداره کل پست استان برگزار شد.


به گزارش  پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، در این نشست که بیست و نهم دیماه جاری در اداره کل پست استان خراسان رضوی در محل اداره کل پست استان خراسان رضوی برگزار شد روند اجرای امور و تعهدات طرفین مورد بررسی قرار گرفت.


سید احمد موسوی مدیر کل پست استان خراسان رضوی با تاکید بر نقش و تعهد پست در ترویج فرهنگ کتابخوانی گفت : پست استان تمام توان خود را در راستای انجام تعهداتش در برگزاری نمایشگاه مجازی را به کار خواهد گرفت .


وی تصریح کرد: پست استان خراسان رضوی مسئولیت توزیع کتب رسیده برای متقاضیان از سراسر کشور را عهده دار است که در نهایت سرعت و زمانبندی و دقت انجام خواهد شد در این نشست سایر حاضرین نظرات و پیشنهادات خود را بیان داشتند .


بر اساس این گزارش این نمایشگاه از یکم تا ششم بهمن ماه به صورت مجازی دایر خواهد بود و با 68 ناشر در سطح استان همکاری خواهد شد .

 

 

منبع:روابط عمومی اداره کل پست استان خراسان رضوی

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 5424

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید