امروز: پنج شنبه 26 فروردين 1400 برابر با 15 آوریل 2021

نصب نیروگاه خورشیدی در امور آب استان خراسان رضوی

  • سه شنبه, 28 بهمن 1399
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
نصب نیروگاه خورشیدی در امور آب استان خراسان رضوی نصب نیروگاه خورشیدی در امور آب استان خراسان رضوی http://mashhadomran.ir

 


رئیس گروه مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی از نصب نیروگاه خورشیدی در امورهای آب استان خبر داد.


به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، محمد زنگوئی درخصوص نصب نیروگاه خورشیدی در امور آب استان اظهار کرد: به دنبال مصوبات کارگروه مدیریت سبز شرکت و در راستای اجرای آئین نامه این کارگروه، نصب نیروگاه خورشیدی در امورهای آب استان کلید خورد.


وی از آغاز نصب سامانه فتوولتائیک پنج کیلوواتی از نوع متصل به شبکه دارای سیستم مانیتورینگ آنلاین در امورهای منابع آب شهرستان‌های نیشابور، سبزوار، تربت حیدریه و سرخس به عنوان بخشی از سند اجرائی مدیریت سبز شرکت خبر داد.


رئیس گروه مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی افزود: این طرح در سایر امورهای آب استان تا پایان سال ۱۴۰۱ ادامه دارد.


وی به نصب نیروگاه خورشیدی و توسعه استفاده از انرژی‌های پاک اشاره کرد و گفت: این طرح به عنوان یکی از برنامه‌های شرکت مورد تاکید مدیرعامل است.


زنگویی بیان کرد: نصب نیروگاه فتوولتائیک 10 کیلوواتی در ساختمان مرکزی بعنوان اولین پروژه این شرکت بود که بصورت مشترک با شرکت برق انجام شد و در ادامه کار نیروگاه 5 کیلوواتی در امور آب شهرستان تربت جام توسط گروه مدیریت بحران و پدافند غیر عامل در سال 97 نصب و به بهره برداری رسید.


وی خاطرنشان کرد: سعی بر این است که سهم انرژی‌های تجدید پذیر و به ویژه انرژی خورشیدی در تامین انرژی مصرفی شرکت روز به روز توسعه پیدا کند.

 

 

منبع:روابط عمومی شرکت آب منطقه ای استان خراسان رضوی

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 5462

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید