امروز: جمعه 08 اسفند 1399 برابر با 26 فوریه 2021

تحویل سالانه 3.6میلیون مترمکعب پساب تصفیه خانه فاضلاب تربت حیدریه به مجتمع فولاد رخ از ابتدای 1400

  • یکشنبه, 03 اسفند 1399
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
تحویل سالانه 3.6میلیون مترمکعب پساب تصفیه خانه فاضلاب تربت حیدریه به مجتمع فولاد رخ از ابتدای 1400 تحویل سالانه 3.6میلیون مترمکعب پساب تصفیه خانه فاضلاب تربت حیدریه به مجتمع فولاد رخ از ابتدای 1400 http://mashhadomran.ir

 

 

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب تبصره دو تربت حیدریه گفت: از ابتدای سال آینده 3.6میلیون مترمکعب پساب تصفیه خانه فاضلاب این شهر تحویل مجتمع فولاد رخ خواهد شد.

 

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران،علی رضا عباسی محمدیر عامل شرکت آب و فاضلاب تبصره دو تربت حیدریه افزود: بهره برداری از شبکه و پساب تصفیه خانه فاضلاب شهر تربت حیدریه در قبال اقدامات انجام شده و بر اساس تفاهم نامه فی مابین ، به مدت 29سال در اختیار سرمایه گذار قرار می گیرد.


وی با بیان اینکه سرمایه گذار درآمد حاصل از فروش پساب را صرف انجام تعهدات خود خواهد کرد اظهار داشت: اجرای 100کیلومتر شبکه و نصب 22 هزار فقره انشعاب فاضلاب ظرف 4 سال و احداث مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب به ظرفیت 12هزار متر مکعب در سال از تعهدات سرمایه گذار می باشد.


وی با اشاره به ساخت مجتمع فولاد رخ در شهرستان جلگه رخ ، یکی از فاکتورهای مهم و مورد نیاز این واحد تولیدی را آب دانست که برای رفع این نیاز اساسی ، تفاهم نامه مربوط به تحویل پساب به سرمایه گذار هفته قبل به امضاء رسید.


وی تحویل پساب به مجتمع فولاد رخ را باعث حفظ منابع آب شرب منطقه و کمک به حفظ محیط زیست دانست که زمینه توسعه اقتصادی و ایجاد اشتغال را نیز به همراه دارد.

 

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 5471

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید