امروز: سه شنبه 12 مرداد 1400 برابر با 03 آگوست 2021

خبر خوش برای دارندگان مسکن مهر؛ ١۵ درصد تخفیف ویژه جهت خرید عرصه واحدهای مسکن مهر گلبهار

  • یکشنبه, 03 اسفند 1399
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
خبر خوش برای دارندگان مسکن مهر؛ ١۵ درصد تخفیف ویژه جهت خرید عرصه واحدهای مسکن مهر گلبهار خبر خوش برای دارندگان مسکن مهر؛ ١۵ درصد تخفیف ویژه جهت خرید عرصه واحدهای مسکن مهر گلبهار http://mashhadomran.ir

 

 

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار از تخفیف ویژه ١۵ درصدی برای متقاضیان خرید عرصه واحدهای مسکن مهر گلبهار خبر داد.

 

 

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران ؛ هومن گریوانی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار در تشریح این خبر گفت: در راستای اجرای سیاست‌های دولت پیرامون مساعدت در انتقال قطعی عرصه واحدهای مسکن مهر در شهر جدید گلبهار و با تصویب هیأت مدیره شرکت عمران، به متقاضیانی که تا پایان سال جاری نسبت به خرید سهم العرصه واحد خود اقدام نمایند، ١۵ درصد تخفیف مازاد بر تخفیفات اعلام شده قبلی اعطا می شود.


وی افزود: متقاضیان می توانند جهت استفاده از این تسهیلات و خرید عرصه واحدهای خود به کارگزاران معرفی شده توسط این شرکت مراجعه و نسبت به انتقال قطعی عرصه اقدام کنند.


گفتنی است تعیین قیمت عرصه واحدهای مذکور بر اساس قیمت کارشناسی روز با کسر هزینه های پرداخت شده آماده سازی و محوطه سازی و کسر تخفیفات فوق الذکر از سوی متقاضی انجام می شود.

 

 

منبع:رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 5472

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید