امروز: پنج شنبه 26 فروردين 1400 برابر با 15 آوریل 2021

خرید ۳ هزارو ۳۳۵ دستگاه انواع ماشین آلات و ادوات کشاورزی در خراسان رضوی

  • چهارشنبه, 11 فروردين 1400
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
 خرید ۳ هزارو ۳۳۵ دستگاه انواع ماشین آلات و ادوات کشاورزی در خراسان رضوی خرید ۳ هزارو ۳۳۵ دستگاه انواع ماشین آلات و ادوات کشاورزی در خراسان رضوی http://mashhadomran.ir

 

خرید ۳ هزارو ۳۳۵ دستگاه انواع ماشین آلات و ادوات کشاورزی در خراسان رضوی ۱۴۹ درصد تسهیلات مرحله هشتم خط اعتباری مکانیزاسیون در استان جذب شد.

 

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران،سید سعید سجادی،رئیس اداره امور فناوریهای مکانیزه سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی با بیان این مطلب اظهار داشت: تسهیلات مرحله هشتم خط اعتباری مکانیزاسیون در این استان بالغ بر یکهزارو 713 میلیارد ریال بوده که به میزان 231 درصد از آن ، کشاورزان برای دریافت ماشین آلات و ادوات کشاورزی به بانکهای عامل معرفی شده اند .


 سجادی افزود: از این تسهیلات به میزان 149 درصد به مبلغ 2 هزارو 554 میلیارد ریال توسط بهره برداران برای خرید ماشین آلات کشاورزی جذب شده است.


وی ادامه داد : 84 درصد از جذب این تسهیلات در زیربخش زراعت ، 14 در صد در زیر بخش باغات و 1 در صد در زیر بخش دام و .... جذب شده است.


رئیس اداره امور فناوریهای مکانیزه سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: این تسهیلات صرف خرید یک هزارو 201 دستگاه انواع تراکتور ، 68 دستگاه کمباین غلات و 2 هزارو 66 دستگاه انواع ادوات و تجهیزات موردنیاز بخش کشاورزی گردیده است.

 

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 5529

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید