امروز: پنج شنبه 26 فروردين 1400 برابر با 15 آوریل 2021

‍شرکت بین المللی گردشگری سلامت پدیده ثبت شد

  • چهارشنبه, 18 فروردين 1400
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
‍شرکت بین المللی گردشگری سلامت پدیده ثبت شد ‍شرکت بین المللی گردشگری سلامت پدیده ثبت شد http://mashhadomran.ir

 

 

شرکت بین المللی گردشگری سلامت پدیده به عنوان یکی از شرکت های تابعه هلدینگ پدیده شاندیز به ثبت رسید.

 

 به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران خبرداد: این شرکت با هدف بهره گیری اقتصادی از صنعت گردشگری سلامت به عنوان پنجمین صنعت برتر جهان، ذیل گروه شرکت های سرمایه گذاری توسعه به ثبت رسید.

 

هم افزایی در راستای ارتقا برند و افزایش ارزش سهام گروه شرکت های پدیده، بهره گیری از ظرفیت های موجود کالبدی و اقتصادی به جهت ایجاد زیرساخت های صنعت گردشگری سلامت و مدیکال توریسم را از جمله اهداف تشکیل این شرکت است.

 

براساس این گزارش تبدیل شدن به برند جامع و مرجع در نقش مگاتسهیلگر در بازار موجود، شناسایی فرصت ها، زمینه ها و ظرفیت های زودبازده و ماندگار این حوزه نیز از دیگر اهداف تشکیل این شرکت می باشد.

 

همچنین این شرکت در سه محور و شش بخش به ارایه خدمات گردشگری تندرستی، پزشکی و تسهیلگری مبتنی بر فناوری های روز دنیا به صورت کاملا هوشمند خواهد پرداخت و هم اکنون برنامه پنج ساله عملیاتی شرکت به تصویب رسیده و اقدامات کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت اجرایی آغاز  شده است.

 

لازم به ذکر است: ارایه خدمات فرهنگ سازی سلامت خانواده و مشاوره تندرستی، ایجاد و تجهیز مکانهای ارایه خدمات درمانی پزشکی و طب مکمل، خدمات غذا و محصولات سالم، خدمات آموزشی و فناوری های نوین و اپلیکیشن جامع سلامت، ارایه طیف وسیعی از خدمات تندرستی از جمله برنامه های آتی و پیش روی این شرکت می باشد.

 

 

منبع:روابط عمومی و بین الملل گروه شرکتهای پدیده

 

????امید است با همراهی کلیه شرکتهای گروه پدیده و یاری خداوند متعال با تلاش مضاعف در جهت نیل به اهداف حداکثری، حضور و فعالیت شرکت سلامت پدیده، نتایج مثمر ثمر برای سهامداران عزیز به ارمغان آورد.

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 5545

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید