امروز: سه شنبه 12 مرداد 1400 برابر با 03 آگوست 2021

شرکت بین‌المللی گردشگری سلامت پدیده شاندیز کافه‌موزه سلامت را افتتاح کرد

  • سه شنبه, 29 تیر 1400
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
شرکت بین‌المللی گردشگری سلامت پدیده شاندیز کافه‌موزه سلامت را افتتاح کرد شرکت بین‌المللی گردشگری سلامت پدیده شاندیز کافه‌موزه سلامت را افتتاح کرد http://mashhadomran.ir

 


مدیر عامل گروه شرکتهای بین المللی پدیده گفت: شرکت بین‌المللی پدیده شاندیز در راستای مسوولیت‌های اجتماعی در حوزه سلامت کافه موزه سلامت را برای گردشگران بهره برداری کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، سعید ورودی، مدیر عامل گروه شرکتهای بین المللی پدیده شاندیز در مراسم بهره برداری کافه موزه سلامت افزود: این شرکت در جهت تسهیل ورورد گردشگر سلامت و ارائه خدمات درمانی، تشخیصی برنامه‌های مدون دارد.

 

وی گفت: در نخستین گام اجرایی این برنامه جامع، کافه موزه سلامت به عنوان موزه‌ای برای آشنایی مردم با انواع گیاهان دارویی، شناخت موارد مصرف و نحوه کاربرد گیاهان دارویی و نیز کسب اطلاعات تاریخی در زمینه سابقه و تولید این اقلام راه‌اندازی شده است.

 

ورودی با اشاره به برگزاری مجمع عمومی سالانه این شرکت در پنجشنبه هفته جاری خاطر نشان کرد: شرکت بین‌المللی پدیده شاندیز علاوه بر فعالیت در حوزه گردشگری به عنوان موضوع اصلی فعالیت خود به تازگی در حوزه کشاورزی هم وارد شده و در زمینه کاشت گیاهان دارویی و پرورش شترمرغ هم فعال شده است.

 

مدیرعامل گروه شرکتهای بین المللی پدیده درباره برنامه های دیگر این شرکت گفت: این شرکت در حوزه تولید خودرو نیز ورود کرده است.

 


وی اظهار امیدواری کرد و افزود : با اخذ نهایی مجوزها امیدواریم بتوانیم در تولید خودروهایی مانند ون و وانت فعال شویم؛ علاوه بر اینها در حوزه انرژی‌های نو نیز تحقیقاتی را آغاز کرده‌ایم.


همچنین، آزاده حسینی ،نایب رییس شرکت بین المللی گردشگری سلامت پدیده گفت: فعالیت هدفمند این شرکت در سه محور تندرستی، درمان مبتنی بر پزشکی و فناوری‌های نوین و تسهیلگری تدوین شده است.

 

وی افزود: فعال شدن موزه سلامت با هدف راه اندازی محیطی برای مکمل سلامتی و تندرستی، اقدام به ارائه اطلاعات و کمک به مردم در زمینه افزایش اطلاعات در باره گیاهان دارویی و خواص آنها می کند.

 

حسینی گفت : در برنامه های آتی این مجموعه،پس از اخذ مجوزها در بخش درمان پزشکی، راه‌اندازی کلینیک، مرکز جراحی محدود، استقرار مرکز خدمات مکمل و طب سنتی، فعالیت در این مجموعه و سایر ارکان گردشگری سلامت را در دستور کار خود دارد.

 

نایب رییس شرکت بین المللی گردشگری سلامت پدیده گفت: این مجموعه طی یک برنامه بلند مدت پنج ساله در صدد ارائه خدمات تخصصی در حوزه گردشگری سلامت است.


همچنین، حسین زارع صفت،دبیر هیات مدیره شرکت بین المللی پدیده شاندیز افزود: گردشگری سلامت یکی از رویکردهای اصلی توسعه گردشگری در جهان است که با توجه به شیوع بیماریهای واگیردار به عنوان یکی از بخشهای مورد نیاز و لازم در کنار سودآوری اقتصادی این بخش مورد توجه قرار گرفته است.


وی گفت: این شرکت در پی تحقیقات فراوان به این نتیجه رسید که در حوزه گردشگری سلامت ورود کند بنابراین شرکت بین المللی گردشگری سلامت شکل گرفت.


زارع صفت افزود: این شرکت در چهار محور اصلی تسهیلگری گردشگری سلامت، ارائه خدمات تندرستی، ارائه خدمات طب مکمل و خدمات مربوط به سلامت و پزشکی فعالیت می‌کند.

 

وی گفت : در موضوع خدمات تندرستی نخستین موضوع تعریف شده استفاده از گیاهان دارویی است و  کافه موزه سلامت مرکزی است که در کنار آشنایی و ارائه محصولات، فضایی متفاوت از ترکیب موزه و ارائه محصولات را در کنار آموزش و کلاسهای آموزشی ایجاد کرده است.

 

شبنم مقدم

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 5697

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید