امروز: سه شنبه 14 مرداد 1399 برابر با 04 آگوست 2020

آخرین خبرها

  • با حضور استاندار خراسان رضوی صورت گرفت؛
بهره برداری از گاز رسانی به شش روستای شهرستان فیروزه

  • یکشنبه, 25 مهر 1395
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
بهره برداری از گاز رسانی به شش روستای شهرستان فیروزه mashhadomran.ir

همزمان با سفر استاندار خراسان رضوی به فیروزه، بهره برداری از گاز رسانی به شش روستای شهرستان آغاز شد.

پایگاه خبری مشهد عمران به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رضا رشیدیان در  این مراسم با تاکید بر این که دولت یازدهم در چارچوب سیاست های نظام اسلامی، رهنمودهای امام راحل (ره) و منویات مقام معظم رهبری،  خدمت رسانی به مردم را وظیفه ی خود می داند؛ گفت: در همین راستا دولت تدبیر و امید تلاش برای تحقق توسعه ی متوازن و عدالت توزیعی در خدمات و امکانات را به عنوان یک اولویت دنبال می کند.
وی با اشاره به خدمات ارائه شده در روستاهای استان طی سه سال گذشته، گفت: در این مدت 570 کیلومتر راه روستای احداث و 590 کیلومتر نیز بهسازی و آسفالت شده است و همچنین تمامی روستاهای بالای 10 و 20 خانوار برق دار شدند.  
وی با بیان این که هم اکنون هزار و 276 روستا  از نعمت گاز برخوردارند و 714 روستا تصریح کرد: میانگین گاز رسانی نیز از 63 درصد تا پایان سال جاری به 87 درصد ارتقا خواهد یافت.
استاندار خراسان رضوی اظهار امیدواری کرد: در سال 96 پوشش گاز رسانی در مناطق سرد سیر استان به میزان قابل توجهی افزایش یابد.
گفتنی است؛ گاز رسانی به روستاهای معتمدیه، بحرود، حسین آباد کمالی، جلال آباد گلستان، عبدل آباد و سوبیان در شهرستان فیروزه با اعتباری بالغ بر 26 میلیارد تومان امروز به بهره برداری رسید.

پایان خبر/*

کد خبر: 1381

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید