امروز: یکشنبه 31 تیر 1397 برابر با 22 جولای 2018

آخرین خبرها

  • مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی :
۱۰۰۰ واحد مسکن ارزان‌قیمت در بافت حاشیه‌ای شهر مشهد ساخته می‌شود

  • یکشنبه, 02 مهر 1396
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
محمدرضا اخوان‌عبداللهیان محمدرضا اخوان‌عبداللهیان mashhadomran.ir

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی گفت: با تعاملات انجام شده برای ارتقا بافت حاشیه‌ای شهر مشهد هزار مسکن ارزان قیمت در این مناطق ساخته می‌شود.

پایگاه خبری مشهد عمران به نقل از تسنیم در مشهد مقدس،محمدرضا اخوان‌عبداللهیان اظهار داشت: یکی از موضوعات بسیار مهم در حوزه اقتصاد که در بخش رفع رکود نیز دارای اهمیت بسیار زیادی بوده رونق مسکن است.

وی ادامه داد: در همین راستا تعاملات زیادی در خراسان رضوی برای بیشتر شدن میزان استقبال از صندوق خانه اولی‌ها صورت گرفته شده و جلسات متعددی با بانک مسکن برای تقویت هر چه بیشتر این صندوق برگزار شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی بیان کرد: همچنین قراردادهایی منعقد شده تا برای ارتقا وضعیت حاشیه شهر مشهد هزار واحد مسکونی در این محدوده‌ها مطابق با استانداردهای روز ساخته شود.

اخوان‌عبداللهیان با تأکید بر اینکه پروژه مسکن مهر در خراسان‌رضوی تا پایان امسال تکمیل می‌شود، خاطرنشان کرد: مجموع تعهدات خراسان‌رضوی در حوزه مسکن مهر 102 هزار واحد بوده که از این تعداد بیش از 80 هزار واحد آن تاکنون به بهره‌برداری رسیده و مابقی نیز تا پایان امسال تکمیل می‌شود.

وی تصریح کرد: امید می‌رود با اقداماتی که در حوزه مسکن در دست انجام هستند رکود در این حوزه رفع شده و بتوان نیازهای جمعیت خراسان رضوی را رفع کرد.

پایان خبر/*

کد خبر: 2372

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید