امروز: پنج شنبه 29 شهریور 1397 برابر با 20 سبتامبر 2018

  • با حضور رییس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی وزارت راه وشهرسازی؛
برگزاری همایش حفاظت ساختمان ها در برابر حریق ۲۶ و ۲۷ مهرماه در مشهد مقدس

  • پنج شنبه, 20 مهر 1396
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
همایش حفاظت ساختمان ها در برابر حریق همایش حفاظت ساختمان ها در برابر حریق mashhadomran.ir

اولین همایش منطقه ای حفاظت ساختمان ها در برابر حریق با حضور دکتر شکرچی زاده رییس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی وزارت راه و شهرسازی توسط سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی، دفتر منطقه ای شمال شرق مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، کمیسیون حریق سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد و دبیرخانه فناوری های نوین صنعت ساختمان در مشهد مقدس برگزار می شود.
پایگاه خبری مشهد عمران به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی؛ محمدرضا مهردوست رییس دفتر منطقه شمال شرق مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و مسئول دبیرخانه دائمی فناوری های نوین صنعت ساختمان گفت: این همایش با هدف آگاه سازی مهندسان از مباحث مقررات ملی ساختمان و معرفی ویرایش جدید مبحث سوم و آشنایی با نکات اجرایی و فناوری نوین در حوزه حریق برگزار می شود.

وی ادامه داد: از محورهای این همایش می توان به بررسی علل آتش سوزی های اخیر در کشور، کاربرد مصالح نوین با مقاومت بالا در برابر آتش، سیستم های هوشمند اعلام و اطفاء حریق و محافظت انواع سازه ها و ساختمان های بلند مرتبه در برابر حریق اشاره کرد.

وی گفت: اولین همایش منطقه ای حفاظت ساختمان ها در برابر حریق 26 و 27 مهرماه در سالن همایش های هتل پردیسان مشهد مقدس برگزار می شود که در حاشیه ی آن کارگاه های تخصصی با اساتید داخلی و خارجی از کشور های اسپانیا، فرانسه، ترکیه،کره جنوبی، هند و امارات برپا خواهد شد.

وی افزود: همچنین در حاشیه این همایش نمایشگاه تخصصی در 15 غرفه با حضور شرکت های داخلی و خارجی برپا خواهد شد و محصولات ارائه شده دارای مجوز از اداره استاندارد، مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و لیست تاییدیه از سازمان آتش نشانی است.

مهردوست گفت: این دوره آموزشی با تایید کمیته آموزش سازمان نظام مهندسی استان به مدت حداقل 12 ساعت امتیاز تمدید پروانه برای همه شرکت کنندگان در تمامی رشته ها برگزار خواهد شد.

مسئول دبیرخانه دائمی فناوری های نوین صنعت ساختمان گفت: همایش منطقه ای حفاظت ساختمان ها در برابر حریق شامل ٢٢ کارگاه با موضوعات تخصصی می باشد که به صورت همزمان در دو سالن برگزار میگردد و مهندسان می توانند با توجه به علاقمندی و رشته دلخواه خود درکارگاه ها شرکت نمایند.

پایان خبر/*

کد خبر: 2398

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید