امروز: یکشنبه 04 فروردين 1398 برابر با 24 مارس 2019

  • مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان خبر داد
پیشرفت ۹۵ درصدی مسکن مهر خراسان رضوی

  • شنبه, 11 آذر 1396
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
رضا نوروزی رضا نوروزی mashhadomran.ir

مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی از پیشرفت ۹۵ درصدی پروژه های مسکن مهر خراسان رضوی خبر داد.
پایگاه خبری مشهد عمران به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی؛ رضا نوروزی در خصوص وضعیت پروژه های مسکن مهر استان در 6 ماه نخست سال جاری گفت: 728 واحد در شهرهای بالای 25 هزار خانوار استان افتتاح شده و یک هزار و 91 واحد جهت افتتاح در 6 ماه دوم امسال در دست ساخت است.

نوروزی با اشاره به فعالیت های روبنایی در این پروژه ها گفت: در سال جاری تفاهم نامه ای با اداره کل نوسازی مدارس به منظور اجرای دو باب مدرسه در سایت های مسکن مهر نیشابور به مبلغ 5 میلیارد ریال و تربت حیدریه به مبلغ 4 میلیارد ریال منعقد شده است که اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی در این خصوص اقدام می کند.

وی بیان کرد: همچنین نسبت به کارشناسی 22 قطعه زمین تجاری و 9 دربند مغازه نیز اقداماتی صورت گرفته و پایانکار 6 دربند مغازه نیز اخذ شده است.

نوروزی با تاکید بر اهمیت ساخت مساجد در این پروژه ها گفت: مبلغ 400 میلیون ریال به مسجد سهله قوچان و مبلغ 500 میلیون ریال نیز به مسجد مسکن مهر شهر کاخک پرداخت شده است.

وی در خصوص آماده سازی برخی پروژه ها نیز گفت: در ۶ ماه نخست امسال هزینه ریالی آماده سازی مسکن مهر در تربت حیدریه حدود 10 میلیارد ریال بوده است.

پایان خبر/*

کد خبر: 2453

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید